Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Egy fischer törpepapagájtlehet...

Egy fischer törpepapagájtlehet trükkökre tanítani?

Figyelt kérdés
Vagy mondjuk megtanítani beszélni?

2012. aug. 6. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát a fischer az az egyetlen fajta, ahol én is azt írnám, hogy nem szabad egyet venni. Angol neve is árulkodó Love Bird...


Trükkökre szerintem nem igazán fogékony, igazi kis rosszaság. Beszélni sem fog, szinte biztos.


Inkább ajánlanék akkor egy hullámos, az jobban bírja egyedül, jobban tanítható és akár még lehet, hogy egy két szót is megtanul (persze, nehogy azt hidd, hogy majd úgy beszél, hogy nem tudod megkülönböztetni egy emberétől).


Ettől függetlenül gyönyörűszépek a fischer papagájok, de őket mindenképp csak párban vedd!

2012. aug. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:) amúgy már van nekem egy hullámos papagájom csak kiderült, hogy tojó így lehet ,hogy nem fog beszélni...
2012. aug. 6. 13:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Még mindig minden papagájt párban kell tartani. Máshol már törvény is előírja! Nem véletlenül. Engem pontoznak le, de ha valaki talál magának egy hülyét aki affektál, azt írja amit szeretne hallania kérdésére, akkor annak hisz. LOL
2012. aug. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Beszélni szerintem nem fog de trükkökre meg lehet tanítani.
2012. aug. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. aug. 7. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!