Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen madarat ajánlotok?

Milyen madarat ajánlotok?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy madarat!De nekem még nem volt madaram.Milyen madarat ajánlotok, mert még kezdő vagyok.Valami olyan madarat szeretnék ami nem túl nagy,nem csipog egész éjszaka, nem csíp,könnyen kézhez szokik.Tudtok nekem ajánlani?

2012. aug. 18. 13:50
 1/9 anonim válasza:

Nekem van hullámos papagájom és szerintem neked ez megfelelő lenne.

Éjjel nem csipog, és ha mégis akkor letakarod(lehetőleg levegőt kapjon, és ne süljön meg.

Kézhez akár egy hét alatt hozzászokik.

2012. aug. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és szerinted egy pinty jó lenne nekem?
2012. aug. 19. 21:35
 3/9 anonim válasza:

hát az nehezebben szokik kézhez, és gyakrabban csíp.

A hullámos ezenkívül még sokkal barátságosabb, és ha szánsz rá időt, még beszélni is megtaníthatod.

2012. aug. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kösz nektek.én úgy hallottam hogy a nimfa papagájok jobban kézhez szoknak, mint a hullámosak.
2012. aug. 21. 13:14
 5/9 anonim válasza:
Igen, de az nagyon csipog éjjel, és erősebben csíp.
2012. aug. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
anyukámnak volt kiskorában nimfája és az nem csipogott éjszaka, és nem csípett.
2012. aug. 23. 16:41
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia ! nekem hullámosaim vannak.Egyátalán nem csipognap éjszaka.DE ahogy felkel a nap... :DD NAgyon aranyosak,tényleg könnyen kezessé válnak,de ez egyedfüggő.

Kalitkát vennél vagy csinálnál?Írj nyugodtan privátot , szivesen segítek mindenben!

2012. szept. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mit szólnál egy kacagó gerléhez? Nagyon szelíd, és jópofa madár. Megnézed a videót, kedvet kapsz hozzá:)) http://www.youtube.com/watch?v=1c_u7d97Ib0&feature=related
2012. szept. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.képzeljétek magkaptam a madarakat. 2 hullámost.1 hím 1 tojó.
2012. nov. 30. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!