Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Tényleg lelketlen vagyok?

Tényleg lelketlen vagyok?

Figyelt kérdés

7 éve vannak papagájaink. Viszont a helyzet úgy hozta, hogy már nincs annyi időm velük foglalkozni, nem tudok annyi mindent megadni nekik, mint régen.

Van egy kisfiúnk, aki minden időmet leköti, és nemsokára érkezik a kistesó. A férjem nem nagyon foglalkozik a madarakkal, úgy kell könyörögni neki naponta, hogy etesse, itassa meg őket.

Többször mondtam már, hogy jobb lenne egy madárbarátnak elajándékozni, de azt mondja, lelketlen vagyok, mert ha eddig jók voltak, akkor eztán is legyenek jók. De tényleg nem nagyon tudok már velük annyit törődni, mint régen.


2009. aug. 1. 14:09
 1/7 anonim válasza:
93%
Nem foglalkozik velük,és mégis lelketlennek tart?Akkor gondozza őket!Amúgy a kisbaba mellé nem biztos,hogy jó ötlet megtartani őket.Amúgy jogos,hogy nem lesz rájuk annyi időd.Mondd meg a párodnak,maradnak,ha kiveszi a részét a gondozásukból.Ha eddig sem szeretett velük foglalkozni,örömmel fogja elajándékozni.
2009. aug. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
73%

Szerintem , nem vagy lelketlen ,mert a gyerekeiddel többet akarsz foglalkozni , mint a papagájokkal .

De annak ellenére , hogy a madarak meg a hüllők nem nőnek úgy az ember szivéhez , mint egy kutya vagy macska ,és ezáltal nem is éreznek akkora kötődést .

2009. aug. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Mennyi időt kell egy nap egy papagájjal foglalkozni? Nem bántalak, tényleg nem tudom. Ha sok a gyerek mellett, ajándékozd el, de jó helyre. Ha nem sok idő, tartsátok meg, mert a papagáj nagyon kötődik a gazdájához, még ha fordítva nem is igaz.
2009. aug. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
78%
Ez bagoly mondja szitu. Dehogy vagy lelketlen. Akkor lennél ha szabadonengednéd őket vagy iylesmi. Ebben nincs semmi probléma, egy madárbarátnál akár meg is látogathatnád őket. Néha hozza úgy az élet, hogy kutyáról, cicáról is le kell mondani, költözés stb, és akkor odaadják valakinek aki ugyanúgy tudja szeretni, ez nem lelketlenség. Viszont a férjed nézzen szépen magába hogy ki lelketlen, mikor ő az akinek annyi ideje nincs hogy kaját adjon nekik.
2009. aug. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Egyáltalán nem vagy lelketlen! Én igazából pont ezt tettem. Mikor született a lányom, tudtam, hogy nem lenne időm rájuk, ezért jó helyre ajándékoztam őket.
2009. aug. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem vagy lelketlen csak félted őket de ha elajándékozod én a helyedben egy olyan ISMERŐSNEK adnám akiről biztos hogy tudod hogy gondozza őket és gyakran ellátogathatsz hozzá én is egy naon jó baráttól kaptam a nimfámat.
2009. aug. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nigra ***** válasza:

én esetleg szívesen gondját viselem a csőrösöknek :) Ha még megvannak szólj. Gondos, tisztességes, hű gazdi lennék:) És persze bármikor látogathatod őket.


Nigra

2010. jún. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!