Kezdőoldal » Állatok » Madarak » CINEGE SEGÍTSÉG!?

CINEGE SEGÍTSÉG!?

Figyelt kérdés
Tegnap találtam egy cinegét. A madár egy deszkán hevert. A deszkán valamilyen erős ragasztó volt és pont ebbe szállt bele. A hosszú kínlódás közepette szinte teljesen beledörgölőzött a ragaszóba. Nagyon megsajnáltam ezért óvatosan kivettem onnan és vízzel próbáltam oldani a ragasztót. Ez nem jött be. Most itt van nálam egy kalitkában. Mi a teendő? Mit tegyek?

2012. okt. 11. 21:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Tőlük kérjél segítséget:

[link]

2012. okt. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Bár kicsit későn szólok hozzá a témához, de nekem is volt egy ilyen történetem.

Etettük a cinegéket, de megjelentek az egerek. Tettünk ki egérragasztót, de sajnos nem az egér ragadt bele, hanem egy cinke.

Óvatosan kiszedtük a ragasztóból,acetonnal szépen lemostuk, majd be tettük szegényt egy kis kartondobozba. Adtunk neki vizet és diót. Egy darabig csak feküdni tudott, azt gondoltuk, elpusztul... De szerencsére nem így lett. Másnap már semmi baja nem volt, szabadon eresztettük.

2012. okt. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Cinegéknek 1000 életük van, én is láttam már agyongyötört (hálóból kigyötört) kékcinegét, amelyik némi itatás és pihenés után vígan elrepült.
2012. okt. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!