Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kedves felhasználok! Lenne...

Kedves felhasználok! Lenne egy kérdésem Bíró Bálint "Az idomítás művészete" c. könyvével kapcsolatban. Van itt valaki aki már megvette?

Figyelt kérdés
Kérlek valaki írjon véleményt, mert én is szeretném megvenni ha hasznos. Van ugyanis egy kézzel nevelt nimfa papagájom aki egy kicsit vad és fél tőlünk. Ha a könyv senkinek nincs meg nekem úgy is jó ha valaki ír valami tanácsot vagy megpróbál segíteni nekem.

#könyv #papagáj #madár #Bíró Bálint
2013. jan. 22. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Bármi, amit az állatok idomításáról tudni kell, benne van az etológia tankönyvekben, illetve rengeteg minden van interneten is. Az alapokat kell érteni, főleg a feltételes reflex működésést, azzal pedig nem kell törődni, hogy éppen delfin, kutya, vagy mi a példa állat, mert kb ugyanazok a sablonok, ugyanúgy működik az egész tanulás, idomítás. Az ilyen és ehhez hasonló könyvek véleményem szerint csak pénzkidobás.
2013. jan. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! :)
2013. jan. 22. 20:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én karácsonyra kértem és nem bántam meg. Szerintem minden benne van a papagájokról nem csak az idomításról. Nem csupán az van benne hogy mit csinálj hanem hogy miért
2013. jan. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva mivel évek óta megbízható oldalakról tanulok szinte semmi újat nem tanultam a könyvből.
2013. márc. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én bárkinek ajánlom aki nem akar évekig keresgélni és őrlődni azon hogy ki mond igazat mert minden állítás bizonyítva van a könyvben. Mellesleg bármit kérdezek tőle készséggel segít!
2013. jún. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!