Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hol vágjam el a kakas, és a...

Blaiseboy kérdése:

Hol vágjam el a kakas, és a tyúk torkát, hogy jól kivérezzen?

Figyelt kérdés
Vágtam már le jószágot itthon, de valahogy nem jól csinálom szerintem. A kérdés arra irányul, hogy oldalt vágjam a nyakukat, vagy elől? Mert sokszor csak megfulladnak a kezeim között, de a vér meg alig folyik...

2013. febr. 16. 14:38
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Én valamivel elkábítanám előtte, mondjuk olyan alkoholos vagy milyen vattával. Kiterül 1mp alatt, aztán vágnám el a torkát. A megfogod és elvágod, elég elmaradt agyra vall ebben a században.
2013. febr. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Az első válaszadónak:

Ha értesz hozzá gyere át, ha meg nem, akkor ne dumálj.

2013. febr. 16. 22:10
 13/32 A kérdező kommentje:

A többieknek köszönöm a válaszokat (mentek a pontok), kipróbálom a baltást, meg a "nénis" módszert is... Gondolom a tyúkoknál is működik az utóbbi dolog...


Utolsó válaszadónak: A csajokat kell kábítani, nem a baromfit.

2013. febr. 16. 22:13
 14/32 anonim ***** válasza:
36%
SEHOL! Lehetőleg ne vágd el a torkát! Ne is bántsd!
2013. febr. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Elhiszem, hogy sajnálod, én is, de élve mégsem ehetem meg. Szerintem akkor már humánusabb, ha előtte elvágom a torkát...
2013. febr. 18. 07:16
 16/32 anonim ***** válasza:
28%
Ki mondta, hogy egyáltalán meg kell enni? :D köszönöm a lepontozást.
2013. febr. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
57%
Hát, a csirke azért van, hogy megegyék... Nem mókus, vagy macska. Bár ezeket is meg lehet enni... Cirmi! Gyere csak ide!
2013. febr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem nem evésre valók az állatok, még a "haszonállatok" sem! Minek bántanánk őket, bántottak ők minket?? Ha belegondolok, hogy meg kellett ölni egy állatot ahhoz, hogy húst ehessek elmegy az étvágyam! Mellesleg nem is eszek húst, soha nem kívánnam meg...
2013. febr. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

A 16-os válasz írójának:

Csak úgy nem vagdosom el az állatok torkát. Azért vágom el, mert meg szeretném enni.

Ez meg nem lepontozás, de úgy érzem, hogy a "Hol vágjam el a kakas, és a tyúk torkát, hogy jól kivérezzen?" kérdésre a válaszod számomra nem volt hasznos.

2013. febr. 18. 18:06
 20/32 A kérdező kommentje:

18-asnak:

A répát megenni mennyivel humánusabb? Az is él, csak mondjuk nem visít...

És akkor az oroszlánnal mit csinálnál a szavannán? Elmagyaráznád neki, hogy ehetne füvet is?

2013. febr. 18. 18:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!