Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nem engedik meg. Mit csináljak?

Nem engedik meg. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A két hullámosomat már egyszer kiengedtem repkedni a szobában.Mivel nehézkes volt a befogásuk, mert maguktól nem mennek vissza, ezért a mamám(vele élek), nem engedi meg hogy újra kiengedjem őket.Mondom neki állandóan hogy nem az ő dolga, majd ha nem mennek vissza legfeljebb majd én el kinlódok velük, de semmi.Nekik szükségük van repülésre, mivel nem olyan nagy a kalitjuk, mindennap kiengedném, de nem engedi meg.Mit csináljak?Hogy vegyem rá?

2013. márc. 3. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem,minek kergetik egyesek a madaraikat...

Reggel,vagy délben kell kiengedni őket,hogy ne okozzon problémát ha több óra hosszáig nem mennek vissza a kalitba. De 3 óránál tovább úgy sem maradnak kint,visszamennek enni a kalitkába. Figyelni kell,és rájuk csukni a kalit ajtaját. Ennyire egyszerű. Nem kell hajkurászni őket,VISSZAMENNEK ENNI,INNI A KALITKÁBA!

Magyarázd ezt el a mamádnak,hogy ti csináltátok rosszul,nem a madarak hibája,mostmár tudod mit kell tenned,vissza fognak menni,szükségük van a repülésre.

2013. márc. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. márc. 3. 16:08
 3/4 Emyke031 ***** válasza:
Am. meg minél többször engeded ki, annál hamarabb megértik, h mi történik, h. majd be kell menni. Később -ha kell- a befogásuk jóval gyorsabb lesz.
2013. márc. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szard le mamádat, engedd ki. Mégis mit csinálna?
2013. márc. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!