Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Csípős, agresszív kakassal...

Csípős, agresszív kakassal kapcsolatos történetek?

Figyelt kérdés

2013. márc. 24. 11:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem veszélyes kakasom még nem volt, de le is vágnám hamar ha lenne ilyen. Viszont a szomszédban egyik évben sok kakas volt átmentünk ló trágyáért hogy vigyünk a földet trágyázni. Mikor raktuk meg az utánfutót trágyával, egy fehéres- sárgás színű kakas mind ott állt mellettem. Csodálkoztam is mikor egyet gondolt s megtámadott( a lábamnak ugrott), de mikor rákiáltottam elszaladt, utána nem volt gond vele.
2013. márc. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
95%
Ez érdekes, mert nekem van 11 kakasom 30 tyúkra, de egyik se csípős. Sőt, meg is lehet cirógatni többségét, meg a tyúkokat is. Egy kakas azért lesz csípős, mert nem foglalkoznak vele. A tyúkokkal is kell foglalkozni csibe koruk óta, hogy megszokják az embereket. Mondom, akármilyen hihetetlen, nekem mindigis sok kakasom volt, de az egyik se bántott még engem soha! Az ember magának köszönheti, ha csípős kakas lesz.
2013. máj. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy japán kakasunk amikor még csak 12 éves voltam, féltem kimenni hátra mert egyszer megcsípett. Erőt vettem magamon és kimentem etetni, hát nekem jött és nagyon csúnyán felhasította a lábam... belefojtottam a kecskék itatójába azzal a lendülettel...

18/L

2013. máj. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Szancsuu válasza:
100%
Ma reggel mikor kimentem megetetni a nyuszikat akik a tyúk udvar közepén voltak egyszer csak arra lettem figyelmes hogy a kakas jön nekem, erre megijedtem és neki kezdtem ütni a seprőt,ekkor nagyot ugrót a magasba és közben az apró mancsába fogva egy követ fogon talált és eltörte az egyik elülső fogam.Hirtelen a nagy zsibbadásba azt hittem hogy az egész fogam letört ,de hál istennek az egyik első fogamból csak a negyede.Ezért szeretem volna lelőni de nem engedték helyette megettük hétvégén.
2014. máj. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!