Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Utálom az emberiséget és...

Utálom az emberiséget és rengeteg dolgot, ami velük kapcsolatos és agresszív vagyok. Ilyenkor mi van? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Ha bárhova megyek, szidom a körülöttem lévőket. Boltban is idegbajos vagyok, ha előttem totyognak, mikor én mennék utamra. Buszon, főleg délelőtt meg ilyenkor, azt a büdös mosdatlan vagy nem is tudom milyen szagot nem bírom, na meg az emberek látványát, agresszív leszek, ölhetnékem támad. Ha jön velem szemben egy az utcán, mondom magamban, hogy miért most kell erre jönnie... Néhányszor mondom magamban, hogy de kibelezném ezt meg azt. Ránézek valakire és ilyenek jutnak eszembe. Meggyűlöltem az akármilyen függő embereket, pl. játék vagy alkoholfüggő. Mindegy nekem, ki mit csinál, de ne beszéljen róla nekem. Rágondolok, hogy valaki hozzámér,agresszív, idegbajos dolgok jönnek rám. Undorodok a f@sztól, meg ezzel kapcsolatos dolgoktól. Nem vagyok ferde hajlamú, azokat is utálom és irtanám őket is... Az emberek a lábaközükkel gondolkodnak, ez egy szórakozás nekik, nekem meg okádnom kell tőle. Van barátom és vele is kezdek egyre dilisebb lenni, utálom, ha hozzá akar érni a lábam közéhez vagy a mellemhez, igaz az utóbbit soha nem is szerettem senkitől se. Ha hozzá akar érni ezekhez, gyagyás leszek és verhetnékem, ölhetnékem támad. Nem vele van a baj, hanem az én elmémmel... Általában, ha van olyan társaság (kevés van), akkor szeretek röhögni, hülyeséget beszélni, baromkodni. Vannak állataim (macska és rágcsáló), velük nincs ilyen problémám, nem idegesítenek. Itthon, ha itt van a barátom vagy néha magamban is beszólok hülyeségeket, ami nem épp normális elmére utal. Tele vagyok gyűlölettel és utálattal. Orvos nincs, aki segítene, mert mindegyik csak nyugtatót írna fel. Tavaly voltam pszichiáternél, de semmit nem ért. Fizetősre meg nincs pénzem, egyedül lakom albérletben. 26/L
2011. dec. 25. 10:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
17%
Javasolnék valamilyen küzdősportot.
2011. dec. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Járok edzőterembe rendszeresen már egy éve. Ott is azt szeretem, ha minél kevesebben vannak, főleg a lányok. Nem szeretem őket... Jó időben kerékpározom sokat. Szerencsére lusta nem vagyok ezekhez. Sokszor nincs kedvem bemenni edzeni munka után, mert álmos vagyok és itthon is dolgom van, de mégis bemegyek, nem hanyagolom el. Ha szerdán nem érek rá valamiért, akkor másnap bepótolom az előző napot. :)
2011. dec. 25. 11:30
 3/15 anonim ***** válasza:
37%
A sima kondi azért nem ugyan az. Ott nem fogsz önuralmat tanulni.
2011. dec. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
16%
hűha. hát szerintem pedig pszichiátria, és gyógyszer lesz a befutó. még a füvet javasolnám, de utálod az akármilyen függő embereket. :)
2011. dec. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

elfojtott szexuális ösztönök...



ne pszichiátert, hanem pszichológust keress!

2011. dec. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%
Jah, én is rühellek egy csomó embert. A boltban totyogókat meg a büdös prolikat a buszon. Meg a bagósokat, akik nem tudatosítják magukban, hogy drogosok. De hogy a f.sztól undorodsz... hát, ha Freud élne, örülne neked, kedvére való páciens lennél. Keress pszichoanalitikust, hátha kiderül valami. :D
2011. dec. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ez önutálat jele valahol. És a női identitással is gondjaid lehetnek.

A környezetet utálni mindenképpen valamilyen belső probléma kivetítése. Ingerlékenység, türelmetlenség, - valami megoldatlan csomó ott bent egyre jobban feszít és egyre csak rosszabb lesz.

Persze ez csak feltételezés. Viszont nekem is hasonló problémáim vannak. Jó lenne tudni, miért.

2011. dec. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Először is szokj le a kávéról és cigiről, és ne igyál, ne füvezz és ne szedj gyógyszert. Másodszor, lehetőség szerint zárd ki az életedből a napi sajtót, a tévéhíradót, ne folytass politikai vagy más természetű véleményvitákat senkivel. Az internetezést is érdemes minimumra leszorítani. Hallgass jó zenét. (Pl.: Bach, Mozart, Händel, Vivaldi, Bruckner, Beethoven stb. - ezektől az ember jobban érzi magát, míg a legtöbb populáris zene az embert lehangolja, még akkor is, ha ún. "vidám" zene elvileg.)


Okosan kell élni. Pl. legyen nálad mp3-lejátszó jó zenékkel. Így kevésbé fogod unni a buszozást vagy a bolti sorbanállást. Mellesleg buszon lehet olvasni, bolti sorbanállás közben én meg idegen szavakat szoktam tanulni a magammal hordott kis cetlikről. Legyen nálad 1-2 szelet csokoládé, hogy ne attól kapj dührohamot, hogy leesik a cukrod, miközben mondjuk a városban jársz.


Aludj eleget és mélyen. B-vitamin, magnézium-, cinkhiányod is lehet. Érdemes lehet ezeket szedni pár hétig.


Az emberre a düh ugyan rájöhet külső okokból, de nagy dühöngés vagy hosszas idegesség csak annál lesz, aki így dönt. Be lehet gyakorolni, hogy leállítsd a dühöt. Legközelebb, ha dühöt érzel, valami másra gondolj, akár arra is, hogy most márpedig nem leszel dühös.


Ha nem vagy hajlandó leállítani a dühöngést, amögött az is ott lehet, hogy úgy érzed, hogy igazad van, és a dühöngésed bizonyíték arra, hogy neked van igazad azokkal szemben, akikre dühös vagy. Nos, lehet, hogy neked van igazad, viszont a düh semmire se jó.


A mindennapi élet elviseléséhez írtak egy kézikönyvet 1800 éve, Marcus Aurelius: Elmélkedések. Tudom javasolni, borzasztó hasznos.


Pszichológushoz is mehetsz, javaslom pl. a kognitív terápiát.

2011. dec. 27. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Genica válasza:
0%

Gyomor és bélfertőzésed van.

Sajnos súlyos eset, gondolom sokat is eszel és elhízó is vagy és evés után fel puffadsz és naponta 3-nál többször kell nagy WC-ned is... ?:(

Szóval egy jó kis antibiotikumos gyomor Qura, de nem alma meg ilyesmi, mert az nem sokat ér, azt majd a 4-6 hetes qura után ajánlott és mindent jól megfőzni és átsütni, bizonytalan hygenia hiányos gyanús helyen nem enni...

Sok sikert. :)

Ha nem szeretsz a nővel sexszelni, hát vállald be, hogy Busi vagy és kész, járj homo bárba. :)

2012. márc. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Genica válasza:
Q-ra után heti 2-3 alkalommal Lactívia, nálam egy ideig bevált... :)
2012. márc. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!