Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagáj szelídítés....

Hullámos papagáj szelídítés. Ez előre haladásnak számít?

Figyelt kérdés
Van 3 hullámos papagájom.3-4 évesek lehetnek,de eddig barom voltam és nem szelídítettem őket,de most elkezdtem őket pár napja.Kettő eszik a kezemből a harmadik még félős.Viszont az egyik már annyira szelíd,hogy engedi hogy simogassam a hasát,de mikor simogatom akkor összeborzolja a tollait.Ő nagyon aranyos mert nem fél akkor sem ha benn van a kezem a kalitkába sőt ha simogatom néha el is alszik! :D HA össze borzolja a tollát az jót vagy rosszat jelent? :)

2013. ápr. 4. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Az nagyon jó jel. :) Élvezi a simogatást,és a kezdeti bizalom jele.
2013. ápr. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oh,köszönöm! :D Csak nem tudtam eldőnteni h mer fél és elakar "ijeszteni" (bár akkor elrepült volna sztem..) vagy szereti! :D De ezek szerint jó úton haladok! :))
2013. ápr. 4. 18:11
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és még 1 kérdés.Hogyan folytassam tovább? Hol szeretik ha simogatom és hol ne simogassam? :D
2013. ápr. 4. 19:45
 4/5 anonim ***** válasza:
mögé, fölé még ne nyúlj, mert azt nem szeretik, ha még nem bíznak eléggé benned (pl hát, fej), csak szép fokozatosan. A füle környékén, ahol van a kis lila rész, amögött, a nyaka felé próbálgasd simogatni, azt nagyon szeretik. Nekem olyankor mindig félrehajtja a fejét, és a fején felállítja a tollát, nagyon élvezi :D Valahogy így http://www.youtube.com/watch?v=JH4bCQXZbGs
2013. ápr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszii a választ! :D Annyira aranyos! :D *-*
2013. ápr. 5. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!