Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért nem érdeklik őket a...

Miért nem érdeklik őket a játékok?

Figyelt kérdés

Van egy hullámos párom. Már több mint egy hónapja készítettem ill. vettem nekik a következő játékokat:

Kb 30 cm hosszú famászóka(az oldalából kb 4 cm hosszú ágak lógnak ki) függőlegesen lógatva hiszen csak úgy lehet ,és egy függőlegesen lógatott létra is(vízszintesen aggatva sem használták)ezeket állatkereskedésből vettem.

Házilag készítettem nekik:

Kenderfonálra felkötöttem fagolyókat,és fa karikákat,ebből 3 db van nekik beaggatva(különbözően vannak elkészítve).

Valamint,kenderfonálra rákötöttem különböző színű műanyag golyókat,hogy legyen valami színes is,mert kedvelik az élénk színeket.Egy gyöngysorhoz tudnám hasonlítani.


De,egyikkel sem játszanak,soha meg sem próbálták,egyáltalán nem érdekli őket. Így inkább csak helyet foglal a kalitkában,gondolkozom hogy kiveszem őket.

De mi lehet az ok,hogy ennyire nem foglalkoznak a játékokkal? Úgy tudom a párban tartott madarak is szeretnek játszani,de ezek nem. Az egyetlen ,,játék" amit szeretnek,hogy együttes erővel faágakat hántanak le a kalitka tetején amikor kivannak engedve.


Szerintetek?:O


2013. ápr. 30. 18:35
 1/5 A kérdező kommentje:
http://www.youtube.com/watch?v=RIF5-khXvuY A videóm elején alig-alig,de nagyjából kivehetők a játékok. :)
2013. ápr. 30. 18:38
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de az enyém se játszik. Most egyedül van, de akkor se játszottak, amikor ketten voltak. Amúgy az én Rikkim pont úgy néz ki, mint Dina :)
2013. ápr. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És mi történt a párjával?:S
2013. ápr. 30. 23:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Elpusztult szegénykém. Nem sokat volt nálam, alig több, mint két hetet. Valószínüleg már akkor is volt valami baja, amikor megvettem, én pedig nem tudtam kikezelni. :(
2013. máj. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szegény pára. :(
2013. máj. 3. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!