Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Melyik lenne a legmegfelelőbb...

Melyik lenne a legmegfelelőbb papagáj faj?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék papagájt, de nem vagyok benne biztos melyik lenne a legmegfelelőbb választás. Lakásban is tartható fajt szeretnék, ami viszonylag csendesebb, hogy ne legyen gond a szomszédoknak. Olyant amit meg lehet szelídíteni, hogy elfogadja az emberi közeledést.

2013. máj. 11. 14:48
1 2
 11/18 anonim válasza:

Szülők nevelték mikor hazahoztam elkezdtem kézhez szoktatni

ez egy hónapig jól is ment de amikor kaja nélküli kézzel akartam ráültetni a kezemre azt hitte mag van a kezembe és elkezdte gyengéden csipkedni szóval inkább hagytam ezt a kezes ügyet így inkább annál maradtam hogy mindennap kiengedem a szobámba jó nem minden nap de a hét kb 5 napján biztos és egyébként még nem párban tartom de ha látom rajta hogy depis lesz akkor veszek mellé egyet de addig még eggyütt beszélgetünk énekelünk táncolunk.Ő a legjobb barátom:)

2013. máj. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Wow :D hihetetlenül lenyűgöznek, de mindig még ennél is sokkal jobb ilyen történeteket olvasni.
2013. máj. 21. 04:10
 13/18 noel1999 válasza:
Az amazont ajánlom de acsak akkor ha van vele időt foglalkoznod.
2013. máj. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Meg tudod nekem indokolni ezt kedves utolsó? Miért pont az amazon?
2013. máj. 21. 20:01
 15/18 noel1999 válasza:
AZ amazon nagyon értelmes madár nagyon jól tanul beszélni nagyon szép is!
2013. máj. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Elég nehéz kérdés, hogy van-e (ill lesz-e) időm vele foglalkozni. Munkatéren bizonytalan a jövő, így nem vállalhatom be
2013. máj. 23. 08:04
 17/18 anonim válasza:
Akkor miért nem tartasz inkább pintyet azzal nem kell olyan sokat foglalkozni csak elhelyezel egy párt egy nagy kalitkába vagy volierbe egy fészket nekik etetni, itatni tisztába tenni és kész máris boldogan csicseregnek játszanak valami játékot pl hintát ülőrudakat utána már csak tisztán kell őket tartani etetni itatni ahogy mondtam és ennnnnyyyyi.
2013. máj. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy nem lesz rá időm, csak annyira biztos nem, mint amennyit egy amazon igényelne, azért lássuk be ők mégiscsak nagyobb kihívás, mint egy kisebb madár. Másrészről idomítható kedvencet szeretnék.
2013. máj. 23. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!