Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen gyümölcsöt és zöldséget...

Milyen gyümölcsöt és zöldséget adhatok a díszpintyeimnek?

Figyelt kérdés
Eddig csak tyúkhurt mertem adni nekik, meg persze kapják a állateledeles magvakat. De szeretném kiegészíteni nekik, hogy minél több vitamint kapjanak.
2009. okt. 6. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is írd le, hogy pontosan milyen fajta pintyeid vannak légyszíves!


De, amit mindegyiknek lehet adni az a főtt tojás, alma, répa, salátalevél, sóskalevél.

2009. okt. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocs, azt hittem, a díszpinty a fajtája. Nem vagyok egy nagy madarász, 1 hónapja ajándékba kaptam őket. A fiú hófehér, a lány szürkés-barna, ha ez segítség. :)
2009. okt. 7. 10:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Zebrapinty v. Japánsirályka-pinty?Ha tudsz képet küldeni róluk akkor megtom mondani,h. milyen fajta! Amúgy adhatsz nekik s.répa ződjét is.
2009. okt. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem egyszerűen díszpinty egy madárnak a fajtája!


Rengeteg sok pintyféle él a természetben, aminek egy részét már háziasították és emiatt nagyon sok pintyféle él már emberek mellett is!


Abból, amit leírtál nem lehet rájönni, hogy mi! Kép kellene róluk, ha lehetséges!

2009. okt. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!