Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi baja lett a kiscsirkéknek?...

Mi baja lett a kiscsirkéknek? Mitől sántulhattak le egyik napról a másikra?

Figyelt kérdés

Először csak az egyik, azzal kezdődött hogy lesántult, majd lett még egy sánta, és nagyon gyorsan rosszabbodott az állapotuk. Az első már szinte alig él, ott marad ahova rakjuk, nem igazán áll fel, kicsit hozzáérünk eldől, elég instabil, csak fekszik, a második még megyeget, viszont összevissza, néha nekiszalad a falnak is, de már őt is meg lehet fogni simán, nem nagyon szalad el. És ma már észrevettem egy harmadik sántát is..

Nem tudja valaki véletlen mi lehet a bajuk?


2013. jún. 30. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Talán mészhiány. Gyenge a csontozatuk.
2013. jún. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 hell-ikon ***** válasza:

A mészhiány nem egyik napról a másikra jelentkezik...


...nem biztos, hogy az amit alább linkelek, de jó esély van rá:

[link]

2013. jún. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez elég ijesztően hangzik, remélem nem ilyen komoly a baj. Most kicsit elkezdtem gondolkozni, hogy mi van ha elkaptam tőlük valamit, vagy ha rajtam nem is jön ki, de átadhatom az itthoni papagájoknak, vagy ilyesmi. Már kicsit kezdem túlkombinálni, nem? :) Csak nem lesz gond..
2013. jún. 30. 20:45
 4/10 anonim ***** válasza:
2013. júl. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
B vitaminnal be kell oltani őket.
2013. júl. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, bár eddig nem volt sosem baj velük, nem tudom most miért. De ma megy hozzájuk az orvos, remélem meggyógyulnak.
2013. júl. 1. 07:42
 7/10 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem mamát(mert az ő csirkéiről van szó), mondta hogy azóta is élnek, és nem lett több sánta sem csak ez a három. Szólt az orvosnak, aki azt mondta hogy, ne csináljon semmit, várjon, ha valamelyik meghal akkor majd megy és felboncolja :\ Ez normális? Nem az lenne a dolga hogy meggyógyítsa? :\
2013. júl. 4. 09:01
 8/10 anonim ***** válasza:
A linkben leírtak szerint a dokinak azonnal oltania kellett volna a csirkéket B vitaminnal.
2013. júl. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát..ki se ment igazából, csak telefonba mondta ezt is. ráadásul ezt az orvost ajánlották hogy nagyon jó...
2013. júl. 4. 19:34
 10/10 anonim ***** válasza:
Vegyél a patikában B1 és B6 vitamint, tedd a csirkék vizébe, de várd meg, amíg felolvad.
2013. júl. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!