Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen madarak vannak amelyek...

Milyen madarak vannak amelyek hangokat utánoznak? Papagáj Kanári .. Ilyen ketrectöltelékek nem érdekelnek.

Figyelt kérdés
2013. júl. 7. 13:35
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Csak azt remélem, hogy gyermek vállaláson nem gondolkozol...!
2013. júl. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Nekem pedig nincs pénzem venni állandóan magokat.Elég a csirkéket kukoricáztatni.
2013. júl. 12. 21:11
 23/27 anonim ***** válasza:
Egy papagáj havi magköltsége max 300ft, ez azért nem olyan húzós. (Ha takarmány boltban veszed a mag keveréket akkor kb 250ft/kg. Ha termelőtől, akkor még olcsóbb kb 150ft/kg)
2013. júl. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Nekem most 5 milliót kell visszafizetni annak a szemét banknak!!!!5-öt!Meg mostanában minden elromlik.A motor a szivattyú az autó.Megbetegedett a ló.Se időm se pénzem mos ilyen díszmadarakkal foglalkozni.Tényleg.És nekem azér semmirekellő mert nincs haszon.Még rántottát sem tudok a tojásából csinálni mer nem mindennap tojik és 200 tojás kellene meg szerintem nem is ehető.A másik még levágni sem lehet.Mit eszek én ilyen pici madáron?És én nem fogok semennyit se kiadni hogy itt vértyogjon már amelyik szokott vagy valami ilyesmi.Van egy szarkám arra én egy forintot nem költöttem és él és virul.Elmegy szed magának amit akar.Este elmegy aludni egy fa tetejére és kész .Elvan mint a befőtt.És tudom mos azt fogjátok írni hogy Ő nem vértyog? Ő is vértyog nem is keveset de kárpótolja a sok boldogsággal és örömmel amit nekem okoz bohókás viselkedésével.egyébként nem arra akartam célozni hogy sz.r madarak csak nekem nem tetszenek és ezért írtam.máshogy nem tudtam akkor épen kifejezni.valamejik előttem válaszolónak pedig csak annyit azért írtam hogy megdöglenek szépen (meghalnak) mert majd elkapnak egy vírust vagy fene tudja mit és azért.
2013. júl. 13. 00:17
 25/27 Törpilla57 ***** válasza:
100%

"És azért írtam a tűrőképességet mer utálom az olyan madarakat amelyek nem élnek meg beavatkozás nélkül" írta a kérdező, akinek talán nem kellene itt és sehol máshol sem írnia, kérdeznie ilyen kritikán aluli és ráadásul tele helyesírási hibával írt borzalmakat.

Aki nem akar madarat tartani, legalább ne sértse meg azokat, akik szeretetből gondoskodnak egy-egy, vagy több madárról, akik már megszülettek, és magukról nem tudnának(mert hogyan is?) gondoskodni...

Néha magam sem hiszem el, hogy egy ilyen pici kis madár (nekünk kanárik vannak), hogyan is tud olyan kedves, bohókás és szeretetre méltó lenni, sőt okos is! ...és mindegyik más és más, csak figyelni kell őket és szeretni, meghálálják, a szépségükkel, (a hímek) az énekükkel és azzal, hogy - vannak.

Nem szoktam sértő szavakat írni senkinek, de azért csak kibukik belőlem is (a kérdező ennyi rosszindulatú szövege után): ugye valaki Önt is ellátja, feleség, mama (csak mert reménykedem, hogy nő ilyent nem ír!), jól belegondolva. én sem bírom azokat, akik maguktól nem tudnak megélni, külön gondoskodás, "beavatkozás" nélkül...holott emberek, akik erre még elvileg(?) képesek is lennének. Sajnos a "ketrectöltelékek" (még leírni, idézni is szörnyű) erre ÖNHIBÁJUKON kívül nem képesek!!!

Csak még annyi: sajnálom azt a kis madarat, aki eddig ott éldegélt a közelben, remélem megérezte a szeretet hiányát, és mást szeretne boldogabbá tenni!

2013. aug. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 hell-ikon ***** válasza:

Kedves utolsó...

miért van az az érzésem, hogy az utolsó mondata nekem szól és, hogy maga volt aki lenullázta a hozzászólásomat....?


Egyébként ha figyelmesen olvasott volna és nem hirtelen felindulásból cselekszik kapásból feltűnt volna, hogy én _örültem_ annak a madárnak, hogy itt volt!


Megjegyzem, hogy termesztek/termesztettem a hátsó kertben idén (is) napraforgót télire a madaraknak. Igaz, hogy ideje korán neki esett egy csapat stiglinc, veréb, széncinke (módjával) és néhány balkáni gerle, de annak ellenére, hogy főképp velem toltak ki (mert a magot így is, úgy is megveszem majd ha nem lesz elég télen) örültem/örülök, hogy itt vannak/voltak. (A termés nagy részét ideje korán le kellett szednem, hogy maradjon télire is valami. Ami tányért 50%-ig kiettek vagy éppen túl kicsi volt azt kint hagytam nekik, úgyhogy jut is, marad is).

Főképp azért mert stiglincet télen valami rejtélyes oknál fogva nem látok az etetőn (bár a szomszéd is etet lehet azért).


Szóval máskor legyen szíves figyelmesebben olvasni és értékelni.

(Utálok mások figyelmetlenségének az áldozata lenni, de azért nem haragszom... nagyon:))

2013. aug. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Aki így gondolkodik egy madárról,arra biztos,hogy a kaszásnak sincs gusztusa!!!!Pszichopata állat!Menj el orvoshoz,barátom,azzal a panasszal,hogy nincs agyad!
2014. jan. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!