Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Egy kismadarat találtam!...

Egy kismadarat találtam! Segítség mit csináljak? (atöbbilent)

Figyelt kérdés

na szóval.ma sétáltunk a barátommal az utcán,és megláttam egy kismadarat,nagyon megsajnáltam és haza is hoztam rögtön.

Egyik barátnőmtől kaptam egy madárkalitkát de nem vittem még neki vissza kölcsön adta de nem ez a lényeg hanem hogy abba beleraktam,tettem be neki egy kupakba vizet,meg mindenféle magvat...(ahogy elnéztem nem tud még repülni,kb 1 hónapos lehet de nem értek ehhez csak tipp) .. és ki vittem az udvarra erre a macska elkapta és beleharapott a szárnyába...szegény csak ül egyedül .. és nem csinál semmit..:S ül a sarokban és bámul kifele.adtam neki a kezemmel egy kis kenyeret,azt megette ... meg egy kis vizet nyomtam a szájába neki fecskendővel azt is megitta majd behoztam a szobámba és azóta nem mozog sokat csak tekint jobbra,ballra ... mit tegyek?:o

tartsam meg? vagy mi? IRJATOK LÉCCI



2013. aug. 2. 15:33
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Én vidéken élek, úgy tudom "hogy mi van". Mit vársz egy madártól, mit csináljon ha kiszorsz a földre egy csomó ingyen kaját?

Mi nálunk is rengeteg veréb van, amik ide járnak összeszedni a volierekből kiszóródott magvakat. De minket egyáltalán nem zavarnak, sőt még mesterséges odúkat is kitettünk, ahol rendszeresen fészkelnek.


Mivel mi szeretjük a természetet és az állatokat, nem teszünk külömbséget a madarak között. A seregélyeknek, rigóknak is rendszeresen jut a gyümölcsfákon fennmaradt termésből és nem sajnáljuk tőlük.


Ha zárt helyen takarmányoznád a jószágaidat, akkor nem hordanák el a verebek!


[link]

2013. aug. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!