Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kimúlt csirkékkel mit lehet...

Kimúlt csirkékkel mit lehet csinálni, hogy lehet feldolgozni őket?

Figyelt kérdés
Van másfél döglött csirkém. :)) Egyik enyém, éjjel múlt ki, másik a szomszédé, amit valami széjjeltépett ma, ezért csak fél :). Mit kezdhetnék velük? Dögöt nem eszek. Eltemetni nem fogom, de letollazni se vagyok hajlandó, az tuti. Viszont jó lenne a kutyáknak meg macskáknak. Egészbe nem akarom odaadni, nehogy rákapjanak az élőkre, gondoltam megfőzöm ahogy van, egészbe, de félek, valami trutymó lenne belőle. Valami ötlete valakinek? (Tudom, h a kérdés vicces, de szeretnék értelmes válaszokat kapni, elég fontos.) Köszi.

2013. dec. 9. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Nem fognak rákapni attól, hogy döglött csirkét adsz nekik.Nem kell megfőzni sem én nyersen adok a kutyának mindent(disznót kivéve).Vágd ketté vagy négybe és mehet nekik tollastól!
2013. dec. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! Hát de épp ez az. :) Hogy fog kinézni az udvar? Van két kutya, nyolc macska, szabadon mind. Nincs is egy olyan helyük, ami szeparált lenne, hogy akkor most oda bezárom őket és akkor téphetik kedvükre. Valamikor régebb két másik kutyámnak adtam így egy libát, de az zárt helyen volt.

És az amugy nem baj, hogy ugye ott benne van a bele meg minden? mehet az is nekik? Imádkozom mielőtt felvágom őket. :))

2013. dec. 9. 18:37
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja igaz is. Írod, h nyersen adsz a kutyáknak mindent. Nem kapnak pl szalmonellát? Én eddig ugy tudtam, a nyers csirkék fertőzöttek lehetnek vele.
2013. dec. 9. 18:38
 4/7 anonim ***** válasza:
1 éve így etetek, sosem kapott el semmit.Nagyon erős a gyomorsavuk, gondold el bűzlő dögöt is megesznek.
2013. dec. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmi bajuk nem lesz a belső részektől.
2013. dec. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Végülis igaz. A kutya igazából dögevő lenne eredetileg, mégcsak nem is vadász. Már csak a tyúkfelnégyelés technikáját kéne tudnom. Szárnyakat, egyik lábat, meg nyakat-fejet már levágtam (csontvágásra hasaznált metszőolló és életlen kenyérvágókés kombóval :) - és nagy megkönnyebbülésemre, avalóben nem jön már vér belőle -, ellenben, hogy a testét hogy vágom szét, h ne fröcsögjön szerteszéjjel...., baltával ugye mégse lehet. :)
2013. dec. 10. 13:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem ha megdöglik akkor eltüzelem a kazánban
2016. aug. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!