Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet feldolgozni a...

Hogyan lehet feldolgozni a szeretet kutya halálát?

Figyelt kérdés
Nagyon szerettük egymást és hirtelen eltávozott. Nem tudok nem rá gondolni csak sírni tudok. Nagyon szeretem őt. Hiányzik nekem teljesen el vagyok keseredve. 21/L
2013. okt. 25. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezzel így van mindenki. Az idő majd enyhíti a fájdalmadat. Ha valóban kutyás vagy, lesz másik, akinek ismét adhatod a szeretetedet.
2013. okt. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet nem az én módszerem a legjobb és lehet, hogy most sokan lefognak ez miatt tolni, de a legjobb mihamarabb egy újabb kutya beszerzése. Nálam bevált, mert ahogy ide kerültek, egyszerűen nem volt időm bánkódni. Igaz, hogy nagyon sokat gondoltam rá és így is közel egy évig eltartott, hogy ahányszor rágondoltam, sírtam, de ha nem lett volna a két új "veszedelem", szerintem rosszabb lett volna. Az is sokat segített, hogy eleinte nem tudtam ránézni sem az elveszített kutyám fotójára, majd egy barátom tanácsára végül kiragasztottam a számítógép mellé és azóta megnyugodott a lelkem. Van úgy, hogy az ember kicsit lelkifurdalást érez egy új kutya miatt, de hidd el, aki elment, Ő sem akarná, hogy egyedül maradj. :-)
2013. okt. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

gondolj arra, hogy széppé tetted az egész életét. sajnos elment, és ezt sehogyan sem tudtad volna megakadályozni.

szerintem is vegyél magadhoz egy új kutyát, de csak akkor, ha biztos vagy benne, hogy nem fogod az újban a régi tulajdonságait keresni.

2013. okt. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!