Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mennyibe kerül egy madár...

Mennyibe kerül egy madár megröntgenezése ( nimfapapagáj)?

Figyelt kérdés

2014. jan. 12. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:

állatkórház függő!


de pl.,

Röntgen:

1. felvétel: 5000 Ft

2. felvétel ill. minden további: 3000 Ft

2. felvétel ill. minden további egy filmen: 1000 Ft

vagy kérdezd meg azt a kórházat, ahol a röntgenezést szeretnéd elvégeztetni!

pl. Eger

[link]

2014. jan. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Vagyis az összesen 9000? Vagy hogy érted?

Nem tudom, meg kell-e röntgenezni. Néhány napja nem úgy viselkedik, ahogy az megszokott, először olyan volt, mintha mindjárt tojást akarna tojni, aztán ez elmúlt, és egy nagy púpot láttam a hasán, mintha az lenne a tojás... De nem tudom biztosan, lehet, hogy csak felborzolta a tollát... Aztán azt vettem észre, hogy bágyadtabb, mint szokott, nem olyan élénk. Sokat aludt a fejével a tolla alatt, nem húzta be a fél lábát, mint azt az egészséges madár teszi, és kezdtem aggódni. Nemsokára vizenyős plecsniket láttam a talajon, és ürülék volt a kloáka körül, szóval hasmenése lett. Mivel egyszer tüsszentett egyet( de többszr nem hallottam), megfázásra gondoltam, és melegebb helyre vittem, adtam neki fürtöskölest, teát, zabpelyhet, mákot, mert egy könyvben olvastam, hogy ez segít. De most elbizonytalanodtam, hogy ne vigyük-e el mégis állatorvoshoz, mert mi van, ha mégse képzeltem a tojásos dolgot, és nem megfázás okozza a bajt... Csak az a baj, hogy a drága apám nem igazán akaródzana fizetni a kezelést (ami miatt veszekszünk is), de nekem nincs pénzem, hogy elvihetném a dokihoz. Ezért kérdeztem a röntgent. Ma úgy vettem észre, nem alszik annyit, de ki tudja, javult-e egyáltalán valamit.

2014. jan. 12. 17:20
 3/3 A kérdező kommentje:
Valahol olvastam, hogy egy kutya megröntgenezése 4000 volt.
2014. jan. 12. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!