Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nimfa papagájaim letörtek,...

Nimfa papagájaim letörtek, szomorúak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyik fiú, másik lány, vitamint, kaját, innivalót kapnak. Játékuk van stb. Sajnos nem tudok velük naponta foglalkozni. Mindekettőt rossz körülmények közül vettem.
2009. dec. 26. 16:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hogyhogy meghülyül a tükörtől? Az enyémeknek is van bent 2 és imádják.
2010. jan. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Imádják? Nem inkább az van, hogy állandóan a tükörnél időznek, hogy ki a fene lehet az a másik nimfapapagáj ott előttük?


Ezt minden tenyésztő tudja, hogy ilyen hülyeségeket nem szabad betenni nekik, hisz teljesen összezavarja őket és bediliznek tőle.


Nekem egy nimfám van jelenleg, de sosem raknék be neki tükröt. Majd fog pár tis kapni, addig én és a párom lesz a társaság neki.

2010. jan. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szegény madár.
2010. jan. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nehogy azt hidd, hogy bármi baja lenne emiatt!


Ha foglalkozol egy madárral, akkor sosem lesz letört!


Mindig odamegyünk hozzá és beszélünk neki! Ő meg visszacseveg valami füttyöt. :D

2010. jan. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Dávid ***** válasza:

Szia, nekem is haosnló helyzet volt a papagájaimmal, depisek voltak és nem akartak az istennek se kiröpülni.

De fokozatosan hozzászoktattam őket(másik kalitkával összekapcsoltam a régit, változtattam akalitka helyét, nyitva hagytam ajtót stb..

Miután röpködnek napi 10percet, már egész nap jól elvannak:)

2010. jan. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!