Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Megmentett madárfiókának mit...

Megmentett madárfiókának mit lehet enni adni, mit csinálják vele?

Figyelt kérdés

Kicsit sokkolódott szegény, a kutyám majdnem megette. Megmentettem és beraktam egy kibélelt dobozba, de mit tudnék csinálni? Tudom, hogy nem sok esély van rá, hogy életben marad, de hátha... Nem tudtam otthagyni, a fészket nem találtam.

Szerezzek neki legyet, gilisztát, vagy mást is eszik? Jó, ha csipesszel nyújtom a csőre felé? Mit tehetnék még érte?



2014. máj. 10. 18:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát nekem tegnap előtt halt meg, de nem mindegy milyen madár az a fióka tollas-e stb.

A csipesz viszont jól, jön nekem veréb fiókám volt, és beteg volt sajnos nem bírtam éltetni. :(

Írd meg privátba mit tudsz róla, háth tudok segíteni sőt fotót is küldhetsz, az jó lenne.

2014. máj. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!