Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mikor engedhetem ki a postagal...

Mikor engedhetem ki a postagalambjaimat? 1 hete vannak nálam.

Figyelt kérdés
Kaptam 10 darab fiatal postagalambot pontosan 1 hete vannak nálam. Mikor engedhetem ki őket hogy vissza jöjjenek ? Vagy már ki is engedhetem őket?

2014. jún. 1. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
nyírd meg a szárnyukat, mire kinőnek az új tollak, odaszoknak... vagy ragasztóval kösd össze nekik kb 1 hónapra... amint párba állnak és elkezdenek költeni akkor is leveheted..
2014. jún. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Már ki engedheted őket...az első válaszoló össze vissza beszél!!
2014. jún. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem volt olyan postám ami 2,5 év!!!!! után ment vissza az előző gazdájához, úgy hozta vissza nekem, de te biztos nagy galambász vagy, vegyél 10 random galambot és egy hét után engedd ki őket, meglátjuk mennyi marad meg... amatőr.....
2014. jún. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Csaba Gál ***** válasza:
nekem ez úgy jött le ez is személyfüggő volt olyan galambom, hogy 2évesen 1 napig zártam be Hozzáteszem kaptam a galambot kettő évesen és ott maradt nálam volt olyanom hogy 1 hónapos fiókom ment vissza a gazdájához szóval nem lehet tudni valószínű,hogy ha nem is mind néhány darab ott marad
2014. jún. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!