Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Egy bébi madarat találtam a...

Egy bébi madarat találtam a tetőn, nincs meg a fészke, de nem akarom hogy meghaljon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Éppen ültem kint a teraszon, amikor meghallottam hogy csipog valami, felnéztem a tetőre, mert onnan jött a hang, és láttam egy bébi madarat, aki nagyon nyivákol, és mellette egy ugyanolyan bébi madár holttestet, ami el volt már rohadva. Sokat kerestem a fészket ahonnan jöhetett de nem találtam. Nem akarom hogy meghaljon, Megpróbálnám etetni, de nem vagyok benne biztos, hogy mit adjak neki, eddig egy kis főtt kukoricát kapott tőlem széttrancsírozva, meg pici magokat. Valakinek van valami ötlete, hogy mit tegyek, mit adjak neki enni, vagy valami?

2014. jún. 14. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
36%
Nem kell beleavatkozni a természet történéseibe, mert ritkán jön ki jól belőle az ember. Ha nem tudod, hogy milyen madár, akkor miért azzal akarod etetni, amivel ?? Miért gondolod, hogy magevő ? Azt is tudni kell, hogy a magevők is lágyeleséggel (élő kukac, hernyó, rovar) etetik a fiókákat (pl. a verebek is(). De még a magevők is a begyükből felöklendezett, azaz félig előemésztett ill. a begy váladékját is tartalmazó anyaggal etetnek.
2014. jún. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Medvi ***** válasza:
Állateledel bolt, lisztkukac, vagy vidd be a Budapesti Állatkertbe, ott szakavatott madármentők fel fogják nevelni az Élet-halál házban.
2014. jún. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi lett vele azóta? Először is be kellett volna azonosítani, hogy milyen madár... fotó pl...
2014. jún. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!