Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Találtam egy madárfiókát mit...

Találtam egy madárfiókát mit tegyek vele?

Figyelt kérdés

Tegnap találtam az út szélén.Kerestem a fészkét de nem volt meg,letettem a fára hátha az anyukája megtalálja,nem így lett ,nem engedték ,hogy felhozzam a házba mivel azthitték meglesz a fészke. Ma reggel lementem ugyanott volt ,csak nost gyengébb éhes,és kimerült egész nap csipogott ,ma már nem. Felhoztam és bánom is hogy tegnap nemtettem.Szóval kiderült hogy az emelet konvektorjába fészkélte be magát,szóval nagyot eshetett ,a lába is kicsit mintha fájna . Kiskosárban van jelenleg,egy anyaggal kibélelve egy kutyahordozoban,próbáltam itatni ivott is,viszont pépesre zúztam neki búzát és egyébb magokat de azt csak épphigy bekapta .szóval 1 falatnyi kb. Mit adhatnék neki? Nem szeretném hogy meghaljon.Nagyon nem esne jól,ha miattam lenne hogy meghal hisz én nem hoztam be hamarabb.

Szóval valaki tudna segiteni esetleg mit egyen?mit próbáljak vele tenni? Előre is köszönöm!!



2014. júl. 10. 12:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Bükki NP Igazgatóság, Eger Tel: 36/411-581
2014. júl. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Emberek! Eszik! És csak az én kezemből fogadja el az ételt.Olyan bokdog vagyok.:)) Végre sokkal erősebbnek tűnik mint mikor reggel felhoztam.! Várok még egy nagyon kicsit aztán lhet felhívom őket!Viszont szerintem veréb!
2014. júl. 10. 14:51
 13/14 anonim ***** válasza:
egy képet teszel fel róla? :)
2014. júl. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Jaj de jó:)
2014. júl. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!