Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Találtam egy galambot! Mit...

Találtam egy galambot! Mit csináljak vele? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Találtam egy galambot meg van gyűrűzve, jelentettük is de nem érdeklődnek utána, nem tud repülni úgyhogy elengedni se tudom. Mit csináljak vele? A ketrecben meg nem tudom és nem is akarom hagyni,de sajnos itt vannak olyan emberek akiknek az a szórakozásuk, hogy lelövik a madarakat, meg hát macskánk is van ami rögtön lefojtaná!

2014. aug. 4. 17:05
 1/9 anonim válasza:
18%
Akkor ez egy postagalamb lesz. Ha nem akarod megtartani,keress neki gazdát. Ha meg akarod tartani,zárd be 2-3 hétre,közben folyamatosan etesd-itasd.
2014. aug. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudod menhelyre bevinni? Sokan vesznek át furi állatokat is.
2014. aug. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Legközelebbi állatkertbe vidd.
2014. aug. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Egy meseszép válasza:
0%
Fotózd le, milyen az a gyűrű!
2014. aug. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Naszóval előző vagyok, csak most már nem az álnevemen. Légyszi fotózd le, mert vadgerlének is lehet gyűrűje!
2014. aug. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha emberek vannak akik lelövik a madarakat és védett madarakra lőnek, azt jelentsd föl!
2014. aug. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
A-a, az állatkertek tudják ilyenkor mi a teendő és nagyon készségesek is. Tapasztalat. Vannak galambmentők- elérhetőségük gugliban.
2014. aug. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi ujsag a galambbal?

A galambmentok fogadjak:

galambmenhely@yahoo.com

2014. aug. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Meggyógyult és elrepült:)
2014. aug. 12. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!