Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért csak én tartom szomorúna...

Miért csak én tartom szomorúnak az esetet?

Figyelt kérdés

30 tyúkot tartottam és én szeretem őket minden formában, élve is és sütve is, nekem ők egyszerre haszonállatok és kedvencek is, gyerekkoromban is mindig voltak csirkéink és már akkor láttam,hogy bár mind buta de mindegyik egy egyéniség.

Éppen csak nevet nem adok nekik, de ha a harmincból egy eltűnik 2 percen belül megmondom,hogy melyik nincs meg.

A napokban egy sajnálatos baleset történt, a tyúkól egy épületben van a kazánnal és a kazánból visszaszállt a füst így az egész épület megtelt füsttel, a tyúkok 1/3-a füstmérgezésben elpusztult a többit sikerült kimentenem, és ez sokak számára tragikomédia, de nekem nem csak az anyagi kár miatt az hanem tényleg sajnálom őket, és értelmetlen volt a haláluk, meg ők bármilyen buták is attól még éreznek, én komolyan sajnálom őket.


2014. okt. 26. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez tényleg szomorú dolog, ne érezd magad rosszul az érzéseid miatt! Örülj annak, hogy a nagyja túlélte az esetet és vigasztaljon a tudat, hogy az elpusztult tyúkok már egy jobb helyen vannak.
2014. okt. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem is bántana a dolog rendesen. Hiába sima tyúkok, de anyagi kár is, meg aki szereti az állatot sajnálja őket. Itt a pont hogy a kazánt valahogy ki kell onnan rakni.
2014. okt. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!