Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogy javíthatnék a helyzetén?...

Hogy javíthatnék a helyzetén? (többi lent)

Figyelt kérdés
szóval az utcán találtunk egy dobozban 2 galambfiókát pár hete... nevelgetjük ahogy tudjuk és már lassan repülni is tudnak... de az egyik folyton csak üldögél és sántit, úgy gondoljuk fájhat a lába de semmi sérülés nem lászik. Mit lehet csinálni? kálciumos vízzel itassuk vagy mi? :(
2015. máj. 21. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Állatkertben ellátják, add le ott őket
2015. máj. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem :( valaki valami más megoldással? :/
2015. máj. 21. 18:13
 3/5 anonim válasza:
Milyen galamb? Ha valamilyen tenyésztett változat lehet, hogy egy madárbarát/tenyésztő magához veszi.
2015. máj. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 VillámFarkas ***** válasza:
Szerintem is írd le milyen ggalamb.Nekem is csak 4 napja vannak nagyon fiatal gagalambjai.Ha van rá lehetőséged vidd el állatorvoshoz, fontos hogy ne válaszd szét őket mert enyenyéim szétverik magukat ha csak az egyiket veszem ki a ketrecből(bár ez madártól függ ).És amúgy ha óvatosan meg nyomkodod a sérült végtagot csipog? Ha óvatosan meghúzod rendellenesen áll vagy recseg? Ne tegyél a ketrecbe olyan tárgyat amelyre felmehet, vagy beakathat amúgy is a lába. Sok sikert a gyógyuláshoz :)
2015. máj. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

bocsánat hogy későn válaszolok :D

a galambok egyszerű kis városi galambok (vagy lehet van külön nevük is.... nem igazán értek ehhez :P ) de nem csipogott és nem volt semmi furcsaság vele,kapott kálciumos tápot és rá 1-2 napra helyre is jött :)

2015. júl. 22. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!