Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Madárfiókát találtam KÉPPEL? SOS?

Madárfiókát találtam KÉPPEL? SOS?

Figyelt kérdés

AZ emeleti teraszon az előbb ezt a madárfiókát találtam:

[link]

(fogalmam sincs, hogy keveredett oda, és azt sem, hogy milyen fajú lehet, milyen életmóddal, milyen idős stb.) Nem látszik sérültnek (éhesnek igen, de nem ad ki semmilyen hangot, csak némán tátog). Van, hogy csak mozdulatlanul fekszik, máskor meg igyekszik jönni-menni, szabályosan vesz a levegőt.


Egyelőre nem tettem mást, mint vittem ki egy kis vizet (gondolom, hiába, mert feltételezem, fecskendőből kellene itatni) + egy törülközővel beárnyékoltam a terasznak azt a részét, mert egész délelőtt oda fog tűzni a nap. Talán az anyja megtalálja. (Vigyáztam, hogy ne érjek hozzá)


De ha mégsem, mennyi idő múlva / milyen körülmények esetén kellene tennem valamit, és ha igen, mit? (A környéken csak egy kutyás-macskás állatmentő alapítványról tudok, gondolom, a madármentőktől kellene segítséget kérni, de meddig várjak vele? - egyelőre azt gondolom, ha 1-2-ig nem lesz semmi, akkor telefonálok)


Ha bármilyen tanácsot vagy infót tudtok adni (esetleg a kép alapján), kérlek, tegyétek meg! Előre is köszönöm!



2015. júl. 6. 09:03
1 2
 11/12 Dodibogyi9 válasza:
A Hortobágyi Madárkórházat hívd fel számot sajnos nem tudok ,de ott jó dolguk lenne felnevelik őket utána pedig szabadon lesznek engedve. A honlapjukon fent van a számuk. WWW.madarpark.hu
2015. júl. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 futobot válasza:

ez igazábol egy kis fecske ha valamit nm tudsz nyugodtan kérdezz

nekem is van egy

2015. júl. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!