Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen trükkökre lehet megtaní...

Milyen trükkökre lehet megtanítani egy hullámost?

Figyelt kérdés

Ahogy a kérdés is írja szeretném megtudni miket lehet vele megtanítani. Egyszer a neten találtam a papagájidomítás.hu-n egy könyvet, amibe állítólag 42 trükk van.

Én csak a denevért, a hívást, a körberepülést, a forgást, a pörgést, a malacperselybe pénzdobást, a karika felakasztása, kosárlabda, focizást, az alagúton való átmászást, célpont trükköt és csúszdázást ismerem, vki tud még rakni hozzá vmit? Mert ez biztos nincs 42. Ja, meg persze meg lehet tanítani beszélni. De más vmi még?



2015. okt. 24. 00:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd meg a könyvet, mert nagyon jó. És annyira nem drága.
2015. okt. 24. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a könyvet nem ismerem, de azt tudom mondani hogy nem minden madár alkalmas a tanításokra. Egyéniségtől függ. Például az enyémek nem hajlandók semmi mást megenni a magokon kívül, így én nem tudom őket mivel jutalmazni sem.
2015. okt. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Erre nekem az a trükk jött be, hogy ha csak magot hajlandóak enni: pl alma esetében (egy picit ehetnek) hogy mivel nedves az alma ha frissen vágnak fel belőle egy kis gerezdet, hogy azt megforgatom magban, és úgy adom oda nekik, így kölesnek nézik és elkezdik enni :) Nekem csak így megy az új kajára szoktatás. A zöldeleség meg legyen benn náluk, egy idő után úgyis odakivncsiskodnak és belecsípnek.

Ja nekem volt oylan madaram is, hogy meg kellett bökdösni az új kajával, és 2-3 finom bökdösés után belecsípett a kajába idegből hogy "hagyjál már!" és akkor rájött hogy jé ez finom :D

És elkezdte enni. :)

Imádom ezeket a kis észkombájnokat :D

2015. okt. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!