Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A gyémántgalambom kíméli a...

A gyémántgalambom kíméli a jobb lábát, de mozgatni tudja. Aggódnom kell?

Figyelt kérdés
Míg a bal lábával rendesen kapaszkodik, a jobbal inkább csak áll a talpán ha teheti. Egy horzsolást is találtam rajta, és a külső lábujján a karma vége is le van törve. Lebetadinoztam, de ettől függetlenül nekem gyanús, hogy inkább zúzódva, meghúzva van? Dokihoz most nem tudom vinni, mert megfázva is most volt, és nem akarom sem stressznek, sem hidegnek kitenni. (Sajnos az amúgy sem igazán létező kapcsolatunk azóta romokban, mivel mindennap meg kellett fognom egy héten keresztül, hogy megitassam vele az antibiotikumot.)

2015. dec. 23. 15:36
 1/3 anonim válasza:
Én biztosan elvinném állatorvoshoz kocsival hogy ne fázzon meg...
2015. dec. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most már én is egyre inkább, most nézem, fekély van a talpán, tökjó. Eh.
2015. dec. 23. 18:04
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából a végén csak kenegetni kellett. (Gyakorlatilag akármivel, csakhogy puhán legyen tartva. Körömvirágkrém, babakrém...) Szépen el is múlt neki.
2015. dec. 31. 06:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!