Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy madaram akit szeretek de nem tudom gondozni..(nem időhiány hanem egyszerűen csak nagyon hangos meg mindig kell vele tenni valamit :/ ) Szerintetek elajándékozzam?Próbáljak több időt vele tölteni? Vagy mi?

2016. febr. 8. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Először is milyen madarad van mert közel sem mindegy. Másodszor is a madarakat főleg a papagájokat sokan megszeretik meg hogy mulyen jó lehet hogy beszél csakhogy az a bökkenő hogy a legtöbb nem beszél hanem rikácsol. Nem azért mondom hogy bárkit is sértegessek de a nagytestű madár tartók csupán 1%-a képes tökéletes gazdija lenni a jószágának. Te is mint a többi "szerelem első látásra" kezdő madártartó túl nagy fába vágtad a fejszédet. A madár egy soha fel nem növő három éves kisgyerek. Azt ajánlom neked hogyha tenyleg nem bírsz vele minél elöbb próbálj neki szerető gazdit találni rakd fel netre bárhová terjeszd az ismerőseidnek, DE csak annak add oda aki tényleg tud bánni vele. Esetleg vidd el madármenhelyre. De ott sem lesz jobb dolga. Ha egyik sem jön össze bizony viseld a következményeit. Minden nap játsz vele nem egy órát nem kettőt legalább hármat ha azt szeretnéd hogy boldog legyen. Ha tényleg minden kötél szakad csak akkor vidd menhelyre.
2016. febr. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Szerintem megpróbálom jobb gondját viselni a (nimfa papagájomnak) mert ha már elválaltam akkor már ez van :) (de mindeggy épp most is repked felettem és szerintem elkezdtem jobb irányba menni a boldogsága felé :D )És ki tudja ki venné a kezei ügyébe...nagyon furdalna a lelkiismeretem :P ja és még egyszer köszönöm a válaszodat! :)
2016. márc. 3. 21:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!