Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Csiribácsi féle keltetőről...

Csiribácsi féle keltetőről tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Pilisi a cég, ha jól tudom. Mennyire megbízható termék?
2010. ápr. 8. 10:04
 1/6 A kérdező kommentje:

Nekem mostmár van! Csupa rossz!!!!!!!!!

Az eladó pedig tojik a jogra és a 8 napos elállási jogra még inkább! Szerinte olyan nincs is!!!!

2010. máj. 18. 18:20
 2/6 anonim válasza:
Mi nemrég vettünk keltetőt tőlük. Érdeklődnék, hogy javult-e már, vagy foglalkozol-e vele még. 5. napja használjuk, de még semmi jót nem vettem ki belőle.
2011. jan. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Be akartam perelni, de akkor az ügyvéd már nem találta a céget. Sőt, a fogyasztóvédelmi hivatal sem. Honlapok és minden eltűnt, így tehetetlen lettem.

Ezek szerint újra kezdte. Amit nekem küldött egyértelmű selejt volt. A tojások szintjén nem volt meg a kellő hőmérséklet. Viszont a hőmérőt rögtön a fűtő egység mellé tették. Ergo amit a hőmérő mutat, az nem a valós adat.

2012. jan. 22. 17:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Tök érdekes! Hogy lehet, hogy nekünk kikeltek a csibéink a csiribácsi féle keltetõbõl? Érdekes....
2012. márc. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Akkor örülök, hogy önnek sikerült. De semmi szükség erre az arrogáns stílusra!

Nem azt mondtam hogy mind ócska amit árul, hanem hogy amit én kaptam az nem volt jó. De nem ez volt a legnagyobb baj, hanem hogy az alapvető netes kereskedési szabályokat se tartotta be!

2012. márc. 15. 07:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Most azért voltam lekezelõ, mert azt írtam, hogy érdekes? Teljesen félreértetted, már ha szabad tegezni. Nem! Komolyan írom, hogy milyen érdekes,hogy valamelyik mũkodik, valamelyik nem! De komolyan érdekes! Neked milyen keltetõgéped van? Amúgy beszüntették már? Mert nem találom az oldalat. De most komolyan, milyen keltetõgéped van?
2012. márc. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!