Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Gerle szaporulat. Mit csináljak?

Gerle szaporulat. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kertesházban lakom,ahol megjelent egy gerlepár..elkezdtem,gondozni,etetni öket...eltelt a nyár..8 gerle van már a kertbe..mit tegyek,hogy ne szaporodjanak el?
2016. szept. 14. 16:58
 1/5 anonim válasza:
Rakj kevesebb élelmet ki és új hely után néz a nagyja.!
2016. szept. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyáron, tavasszal nem kell etetni őket, mert ha nincs gondjuk a kajára, akkor jobban szaporodnak. Csak télen.

Ha télen nem eteted, akkor akik most pluszba lettek éhhalált halnak, keresnek más helyet. Attól függ mennyire kemény tél lesz.

Télen nem fognak szaporodni.

Ahol kaját kapnak, oda gyűlni fognak. Most akkor szeretnéd őket vagy nem? El kell dönteni.

Minden esetre nem úgy szaporodnak, mint az egerek, a szúnyogok, vagy patkányok.

2016. szept. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szeretem öket,csak nem szeretnèm hogy nagyon sokan legyenek. Tèlen termèszetesen etetem öket..most a fiokák nem halnak èhen ha nem etetem öket
2016. szept. 15. 18:21
 4/5 A kérdező kommentje:
Lemaradt a ???
2016. szept. 15. 18:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Most valószínű nem halnak éhen, esetleg elmennek máshova ha megszűnik a kajaforrás. De bármilyen etetésre odagyűlnek az állatok, nem csak az az egy kedvelt pár marad.

Nálunk is járt 2 galamb a hűtőszekrényre ebédelni, addig, amíg be nem szokott a többi is. Akkor kicsit megszigorítottuk a dolgokat.

Tehát a kajára jönnek mások is. De a madáretetőknél is nagy a forgalom. A gerlék nem nagyon kavarnak port amúgy.

2016. szept. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!