Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Egzotikus állatorvos mennyiért...

Egzotikus állatorvos mennyiért vizsgál meg egy papagájt?

Figyelt kérdés

Üdvözlök mindenkit.


Van egy papagáj, ami fel van fújodva, enni eszik, inni iszik. Mennyiért vizsgálná meg hogy mi a baja?


Köszönöm előre is



2016. szept. 24. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
attól függ hova akarod vinni, nagyon változóak az árak, de 6-10 ezer körül számolj
2016. szept. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne a pénzen múljon...


Másrészt teljesen esetfüggő. Attól függ hogy milyen vizsgálatot végeznek. Van egy alapdíj, ezen kívül minden vizsgálatnak van egy fix ára.

Egy 15ezer mindenképp legyen nálad aztán majd kiderül...

2016. szept. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Budapesten a Jaszai utcaban van egy Exopet nevu egzotikus allatokra specializalodott hely. Ott bejelentkezessel asszem 5 ezer, anelkul +3000.- 'surogossegi dij'. (az en nyuszkomat szo szerint a halal torkabol mentettek meg, ugyh csak ajanlani tudom oket)
2016. szept. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Bocsi, elozo vagyok. Jasz utca, nem Jaszai!

[link]

2016. szept. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2.vagyok


Pazár Péter az Egyetemen van de az exopetben is rendel. Az oldalukon nincs fenn de van ismerősöm aki oda jár hozzá szóval én őt ajánlom akár oda akár az egyetemre mész.

Sátorhelyi is jó orvos de ő kevésbé madaras mint Pazár.

2016. szept. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!