Kezdőoldal » Utazás » Európa » Apukámmal ketten megyünk...

Apukámmal ketten megyünk nyaralni, hogy szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés

Apukámmal ketten megyünk nyaralni, mert a húgom nem akar jönni. Félek, hogy unatkozni fogok. Bulgáriába megyünk 1 hét múlva. Ott majd hogy ismerkedjek korombeliekkel? Tudok angolul, de teljesen tanácstalan vagyok. Csak menjek oda valakihez? Olyan jó lenne valaki, akivel napközben tusnék strandolni meg hülyéskedni. :)

Amúgy 18 éves vagyok és lány... És azt se akarnám, hogy apukám fiatal barátnőjének nézzenek.



2016. júl. 17. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
31%

Mikor mentek , és melyik részre? Mert mi is oda megyunk jövőhéten..

De amugy szerintem barkihez oda mehetsz aki szimpatikus es biztos tudok kommunikálni , nem hinnem hogy unatkozni fogsz.

És Anyukad?tesód? Miert nem megy? Megéri elmenni oda ;)

2016. júl. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi nem akartam irni hogy mikor mentek, véletlen volt.
2016. júl. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Menj topless strandra.
2016. júl. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Rabold el őket!!!!!!
2016. júl. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tavaly éppen 18 éves voltam és éppen egyedül voltam apukámmal nyaralni, csak mi nem Bulgáriában voltunk.

Én mondjuk szeretem apukám társaságát, nekem jó volt, nem vágytam máséra. Bár egyébként szeretek bulizni a barátaimmal, de ezen a 10 napon nem hiányzott annyira. Ha jó a kapcsolatod apukáddal, akkor szerintem felesleges egy plusz fő, ráadásul úgy meg apukád unatkozna. Ha meg nem vagy jóban vele, akkor minek mégy vele?

2016. júl. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jóban vagyok vele, csak néha kicsit sok.... :)
2016. júl. 23. 07:54
 7/7 anonim ***** válasza:
én lennék a legboldogabb ember a földön ha mehetnék apámmal kettesben nyaralni. Sosem fog megvalósulni
2016. okt. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!