Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Az normális hogy éjszaka...

Az normális hogy éjszaka "énekelnek" a madarak?

Figyelt kérdés
Éjszakánként akkora koncertet csapnak kint a madarak, hogy van alig lehet aludni, nemtudom h normális e ez.
2010. máj. 5. 22:36
 1/7 Plaga ***** válasza:
Örüjjééé, hiszen neked muzsikálnak :D
2010. máj. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

:D


Nálunk hajnalban csipognak,"énekelnek",mint a veszett fene!:XD

2010. máj. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy normális-e, de nálunk is ez van, este 11-12 körül elkezdik és úgy csicseregnek, hogy alig lehet tőlük aludni.
2010. máj. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nálunk a nyaralón van így Sukorón, meg is lepődtem amikor kimentem éjszaka olyan 2 körül az udvarra és konkrétan világos volt a csillagoktól és annyi madár csiripelt hogy ilyet még nem hallottam:) De tetszett:)
2010. máj. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én midíg nyitott ablaknál alszom, és fél órát szoktam éjjel az ablakban ücsörögni, mert nálunk is csiripelnek a madarak és nagyon szeretem hallgatni őket :)
2010. máj. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A legszebb hang a világon, amit ember hallhat!


Szóval teljesen normális, hogy este, de legfőképpen hajnalban énekelnek. Az igazi okát senki nem tudja, de feltételezések vannak.

Lehet, hogy azért, mert akkor szélcsend van és messzire elhallatszik a hangjuk!


Te teljesen mindegy, mert jó hallgatni! :)

2010. máj. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is imádom!!Hajnalban már volt olyan,hogy olyan 5 körül nyáron odakuporodtam az ablakba és hallgattam ahogy a kertben énekelnek a madarak!:-)
2010. máj. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!