Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kacagó gerle tartása?

Kacagó gerle tartása?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömnek van kacagó gerléje és megtetszett nekem is. A tartásáról szeretnék általános információkat étel, ital, takarítás,egyedül legyen vagy párban. (Az ismerősömnél egyedül van és ezért nem tudom )

És természetesen saját tapasztalatokat is szívesen fogadok.



2017. júl. 9. 21:14
 1/8 A kérdező kommentje:
És azt elfelejtettem hogy 1x1x1 méter nagyságú kalitka jó-e vagy nagyobbat vegyek ?
2017. júl. 9. 21:16
 2/8 anonim ***** válasza:
Teljesen viccen kívül írom, ugyanígy nekem is tetszett a kacagó gerle egy családnál, de készülj fel, hogy egy idő után nagyon idegesítő tud lenni szegény. Szóval gondold meg, mielőtt vennél. A tartásáról hasznosat nem tudok írni, csak aludtam náluk párszor, és folyamatosan hangoskodott. Már-már zavaróan.
2017. júl. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi de nálunk kint lenne a kazánházban, onnan pedig nem hallatszik be a házba semmi.
2017. júl. 9. 21:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Csinálj nekik egy kisebb voliert.kb Szélesség:130 Hossz: 200 Magasság:160 szerintem egy nagyobb kalitka árából meg van és abban télen is el vannak ,nem szemetelnek,nem porolnak,nem pölyhödzenek,nem hangosak,tudnak napozni és nem pancsolnak.Mert ugye ez egy épületben sok kosz lenne (tudom mert nekem is van és nem győzöm)Galamb keverékkel etesd + víz amibe kell 1 hónapra számítva 5 napig Calcium columba 5 napig jolovit a többi napra meg almaecet mindenből 0.5ml/l arányban.Így elkerülhetők a betegségek (nagy részük) a tojások is jók lesznek a fiatalok egészségesek a tolluk fényes csontjaik is erősek stb stb.a kajához adhatsz röptét,kondifixet,mészgrittet.Ha ezeket adod a lágyeleség elhagyható.Kb ennyi van valami írj.
2017. júl. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat
2017. júl. 10. 22:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Hajnali 3-kor, éjfélkor,délután,mindig szól. Erre készülj fel. Tartása meg egyszerű
2017. júl. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Még azt szeretném kérdezni, hogy az udvarunkon a kapu mindig nyitva van még akkor is ha nem vagyunk otthon, kutya meg nincs és hogyan lehetne megoldani hogy ne lopják el vagy engedjék ki őket ha nem vagyunk otthon ?
2017. júl. 16. 21:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Olyan rossz környéken laktok? Miért engedné ki valaki? Egyébként a volier ajtajára lehet lakattal lezárható zárt tenni.
2017. júl. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!