Kezdőoldal » Állatok » Madarak » SOS! Találtam az udvaron egy...

SOS! Találtam az udvaron egy kiscsibét, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem találom a kotlót, mármint párat igen de azok a fán alszanak, oda meg hogy vinnék fel a kiscsibét, vagy hogy raknám fel én, egyből leesne...?


Szóval van egy öreg hörcsög hordozóka abba raktam füvet és behoztam a szobámba gondoltam holnap reggel úgyis az udvaron szoktak lenni a kotlók majd odaviszem a kiscsibét akkor. Szerintetek? Egyéb bármi ötlet? Reggelig igaz nem lesz baja a csibének? Jó idő van a szobámba, olyan 25 fok, és a hordozóka is elég arra hogy aludjon benne. Nem akartam kint hagyni mert 3 nagy macska már fente rá a fogát., és sajnálnám.



2017. júl. 16. 21:10
 1/10 A kérdező kommentje:
Mármint a csibe a hordozókába van... folyamatosan csipog itt nekem, fél tenyérnyi méretű.
2017. júl. 16. 21:11
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha tudsz neki adj kukoricadarát és vizet és rajd egy félárnyékos hejre .ez az amit tenni tudsz
2017. júl. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül kihűl 25 fokban is, melegítsd fel egy palackot, tekerd rongyba és rakd be mellé, egyből neki fog bújni. Az hogy csipog pl sötétben is azt jelenti hogy fázik. Így abba fogja hagyni és aludni fog, reggel pedig visszateheted az anyjához.
2017. júl. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Úúúúúú, szegény
2017. júl. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A kotló nem megy föl fára, pont a csibéi miatt. Az valahol elült, és fogalmam sincs hogy hagyhatte el ezt a csibét. Vagy nem is a tiétek csak valamelyik szomszédból elcsavargott. Egy kotlós azért elég feltűnő, kezdve azzal hogy folyamatosan kotyog, és vagy csak naponta nagyon rövid időre jön elő, vagy ha már kikeltek a kicsik, akkor azokat vezetgeti az udvaron.


Kiskoromban nekem is volt egy kézzel nevelt csibém, akire egyszer nem figyeltem, utána pedig a harmadik szomszédnál találtam meg... Szerencsére nem esett baja.


Takard be egy könnyű ronggyal hogy ne fázzon meg, aztán holnap nézz körül hogy egyáltalán a tiétek e, s ha nem, akkor keresd meg honnan jöhetett.

2017. júl. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
figyelj ha nincs semmi kukorica darád akkor keményre fött tojást adj neki nagyon apróra vágva ezt nagyon szeretik de gyorsan!!!!és ne füvet rakj alá hanem ujságpapírt!
2017. júl. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Reggel korán indításból reszelt főtt tojás, ahogy előttem írták. jó lenne valami +melegítés mert a kotló ha rajtuk ül ott nem 25fok van hanem legalább 40.vagy legalább testmeleg.elfososodhat, sokminden baja lehet, ha megfázik.
2017. júl. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tettem neki be melegvizet kis műanyagtálba.
2017. júl. 16. 22:55
 9/10 anonim ***** válasza:
mi lett a madárral?nem fulladt bele a tálba...?
2017. júl. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
31%
Először elkészítjük a tempurát, ehhez csomómentesre keverjük vizet és a lisztet. A kukoricapelyhet egy mozsárban durvára zúzzuk és összekeverjük a kukoricaliszttel, sóval, cayenne borssal, fokhagyma granulátummal, őrölt feketeborssal és sütőporral. Az előre besózott csirkerészeket először a tempurába, majd a morzsába meghempergetjük és végül a 160 fokos, forró olajban aranybarnára sütjük, kivesszük és lecsepegtetjük.
2017. júl. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!