Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Belvárosban a házunkon végig...

Belvárosban a házunkon végig ülnek a galambok, míg a szomszéd házakon elvétve egy-egy. Alig lehet a járdán elmenni, mert mindig lepottyantanak. Mit lehet ez ellen tenni? Miért csak a mi házunkon van galamb?

Figyelt kérdés
Semmiségnek tűnhet, de amilyen kicsi olyan jelentős probléma. Egyik tulajdonos pl. papagájkórt kapott ezzel összefüggésben. Másiknak meg állítólag emiatt nem vették meg a lakását.
2017. szept. 23. 11:31
 1/4 anonim válasza:
Ó, én megértem, nálunk is ez volt... Amikor megvettük a lakást a mi párkányunkra voltak szokva, sehol máshol nem voltak... Rengeteg volt a z alattunk lévő bejárat előtt hatalmas területen durván tele volt szrva...! Babakocsit toltam akkor, hát gondolhatod... Évek óta ott voltak 1 hét alatt elüldöztem őket!!! Nos egy kicsit őrültnek, nagyon elszántnak, és kitartónak kell lenni! :D Fogtam egy nagy ásványvizes üveget, kijukasztottam a kupakját, és spricceltem őket! :D Egyfolytában! :D Egyik szoba ablakán locsoltam, átszálltak a másik szoba ablakára, akkor odarohantam, ők megint a másikra ezt játszottuk egyfolytában!!! :D Aztán feladják!!!! DE nem azonnal! Ha elérhető távolságban vannak, tuti módszer, de tényleg idióta mód kell őket üldözni!! :D :D Ha messzebb vannak, esetleg vizipisztoly, vagy olyan akadályok kihelyezése, amitől nem tudnak kényelmesen odatelepedni. Ez talán a gondnokság, közösképviselet dolga. Sok sikert!!!
2017. szept. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Jesszus.. *Kilyukasztottam természetesen, nem is tudom hogy gépeltem így el... nincs gond a helyesírásommal... lázas vagyok, legyen mentség... :D És végülis kiszúrtam! :D
2017. szept. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó rálátás a terepre, legmagasabb hely,stb sokmindentől függ hogy milyen helyet választanak maguktól mert ha oda vannak direkt szoktatva az más.


Mű ragadozómadarakat venni és kihelyezni lenne érdemes. Gyakran változtatni a helyüket,olykor bevenni,stb hogy tényleg igazinak tűnjenek mert ha egyhelybe ugyanott "ülnek" akkor megszokhatják és ugyanúgy odamennek a galambok.

2017. szept. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A galamb nem hüle állat, így jól terelhető-nevelhető.

Kicsit, olyanok akár migráncsok...jönnek pofátlanul, de ha pofán verik őket valahol, oda többet nem mennek.


Ha baromi gyorsan akarsz szabadulni tőlük és örökre, sajnos belvárosban csak airsoft puskát-pisztolyt javaslom a légpuska-pisztoly helyett.Az airsoft nem öli meg, de istenesen odavág nekik, amit megjegyeznek, majd a területet elkerülik.Kb 1-2 hét és kipipálva, de ezen idő alatt lőni és lőni, ha látni őket.

Az airsoft nem tesz kárt az épületben és kevésbé veszélyes, de emberek felé akkor se célozz.Felfele mehet, lepotyog és annyi.

Bevált elkergetés és még az utcán is el fognak kerülni e sza@rógépek:D

2017. szept. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!