Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Találtunk egy sérült szárnyú...

Találtunk egy sérült szárnyú díszgalambot Nem hajlandó enni. Inni sem hajlandó. De nem tudom elvinni állatorvoshoz mert kétlem hogy a buszra felengednek egy galambot. És holnap nem is lesz állatorvos. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Minden más király de nem tudok enni adni neki mert nem hajlandó enni.. Állatorvoshoz nem tudom vinni.. És madármentőket sem tudok hívni..köszönöm az értelmes válaszokat
2018. márc. 30. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Az baj, ha nem iszik, nem eszik, úgy nem fogja sokáig bírni. Mit adsz neki enni, hogyan itatod? Ha dobozba teszed, fel tudod vinni a buszra.
2018. márc. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Láttam írtad, hogy nem tudsz madármentőket hívni, ennek mi az oka?

Ha van lehetőséged, Hívd fel a Hortobágyi Madárkórházat, az egész országban vannak ismerőseik, és nagy valószínűséggel a madárért is elmennek. Telefonszám: 0630/535-64-84 .

2018. márc. 31. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló.. Azért nem tudok hívni ilyen telefonszámokat mert nincs a kártyámon pénz..feltölteni sem tudjuk mert a legközelebbi kártyafeltöltő az Mezőhegyesen van
2018. márc. 31. 08:25
 4/9 A kérdező kommentje:

Első válaszoló:

Adtam neki kicsike magokat (direkt madaraknak van)

2018. márc. 31. 08:26
 5/9 A kérdező kommentje:
Most felsértette magát szerintem mert vérzik az oldala
2018. márc. 31. 08:55
 6/9 anonim ***** válasza:

Szinte biztos, hogy nem felsértette magát, hanem valami egyéb baja van. Bár ha pl. tumor, akkor ha az kezd a bőrfelszínre jönni, akkor előfordulhat, hogy kicsipkedi. De spontán is kifakadhat a daganat vagy valami fekély. De a patkányméreg is belső vérzést okoz. Igazából sok esélye nincs, főleg nem hozzáértő kezelés nélkül.

A Hortobágyi Madárkórház nem foglalkozik galambokkal, maximum csak a solymaikat etetik velük. Nem tudom mire alapozod, hogy díszgalamb, szerintem egyszerű házi galamb, esetleg még gerle lehet.


Náluk még próbálkozhatsz:


Columba Országos Madárvédő Egyesület

[link]


Sérült galambok mentése

[link]

2018. márc. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2018. ápr. 1. 11:28
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérlek vedd fel a kapcsolatot a Columba egyesülettel, Molnár Lívia nénit keresd, ő segít, sajnos most nincs időm mindent leírni.

Vérzik az oldala..az ellátást igényel. Dobozban -azért apró lyukakat kell a dobozra vágni, másképp megfullad- a buszon szállítható.

Facebookon eléred őket, amit az előző válaszoló megadott

2018. ápr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sajnos már megpusztult szegény

Mindent megtettem :( fecskendővel itattam stb.. Sajnálom :(

2018. ápr. 4. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!