Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kinek adhatnám a kacsáimat?

Kinek adhatnám a kacsáimat?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz kérdés előtt állok, mivel imádom az állatokat.

Van két darab 5hónapos kacsám.

Nem bírom őket tovább tartani, mivel panelba kell sajnos költöznöm.

Nem akarom őket olyan helyre adni ahol levágják őket, mivel én se erre a célra vettem őket. (vegetáriánus vagyok)

Szimplán hobbi célra.

Tehát az lenne a kérdésem, hogy van egyáltalán még olyan hely ahol nem vágják le a kacsákat?

A környezetembe lévők többen is mondták, hogy ők szívesen elvállalják és 1-2 évig még élhet náluk de utána le kell őket vágni.

Ez engem nagyon elszomorít.

Arra is gondoltam, hogy egy közeli tónál elengedem őket, de kérdés az, hogy találnak-e maguknak enni.

A döntésem nem sürgős, inkább várok, hogy jó helyre adhassam őket.

Mit gondoltok? Ti a helyemben milyen megoldást választanátok?


2010. jún. 12. 17:43
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Én is nagyon sajnálom, de azért köszönöm, hogy irtál:)
2010. jún. 12. 21:56
 12/17 anonim ***** válasza:
jaszberenyben van helyuk ha elhozod idaig. pulykak,csirkek libak vad es nemakacsak lennenek a tarsaik.
2010. jún. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Felkeresem őket:)

Köszönöm a válaszod:)

2010. jún. 13. 20:26
 14/17 anonim ***** válasza:
elozo vagyok ,a jaszberenyi. irj privit ha erdekel a dolog meg. Milyen kacsak?ha elhozod,jelold meg valamivel oket,nehogy kesobb keveredjenek a tobbivel! majd irsz,ha meg aktualis :)
2010. jún. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Helló én is tartok sokféle diszmadarat hobby célra és én is szivesen befogadnám öket, akár pesten is át tudnám venni öket.
2010. jún. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Valamiért nem tudok privit írni mert mindig lefagy.:\

Amúgy fehér házikacsák.

De még egy kicsit sárgák, nem teljesen fehéredtek ki.

2010. jún. 14. 08:49
 17/17 anonim ***** válasza:
meg mindig a berenyi vagyok. erdekel a dolog? mert akkor elkuldom az e-mailemet privibe,de en nem tudok erte menni!!
2010. jún. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!