Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Találtam egy kismadarat,...

Találtam egy kismadarat, szerintem eltört az egyik szárnya, hogy segítsek?

Figyelt kérdés
Ugrál egy bokor alól ki a járdára meg vissza, és ahogy ugrik, csak az egyik szárnyát mozdítja egy kicsit, a másikat nem. Talán megsérült neki. Felhozni nem tudom mert van macska. Hogy lehetne segíteni rajta?
2018. ápr. 24. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Gondolom vad madárra gondolsz pl: veréb. Azon nem igazán tudsz segíteni mert ha már csak hozzáérsz az is akkora stressz és pánik neki hogy elpusztul.
2018. ápr. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen veréb, gondolom. Bár kicsit dagadtabb. Ennyire megviselné?
2018. ápr. 24. 08:31
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Igen.
2018. ápr. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1.: ez nem igaz! egyszer felvettem egy madarat a földről, amit egy gyorsan közlekedő autó csapott a talajhoz. Nem ment végig rajta, nem is ütközött vele, csak túl erős volt a légáramlat. A madár hányt, nem tudott felkelni, sokkot kapott. Az utcáról bevittem a kertünkbe, ahol már volt annyi ereje, hogy kirepüljön a kezemből az egyik fára. Utána magára hagytam, hogy megnyugodjon. Mentettem így már meg rigót is, őt a szél a csatornánkhoz csapta. Szénába tettem, ahol "lábadozott" néhány órát, majd elrepült.
2018. ápr. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Remélem sikerül ennek is felépülnie.. egyszer a macska elkapott egy verebet a teraszon és behozta a szobába. Egyből elzavartam a macskát, csóró veréb úgy feküdt ott, hogy azt hittem kitört a nyaka....kezdett megállni bennem az ütő, hogy most mivan. De közben meg látszott, hogy piheg. Aztán egy kis idő múlva hirtelen magához tért, lábra állt és kirepült, mintha mi sem történt volna.
2018. ápr. 24. 08:43
 6/7 anonim ***** válasza:
hívd fel őket: [link]
2018. ápr. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!