Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A cicám (majdnem 2 éves...

A cicám (majdnem 2 éves ivartalanított kandúr) nem rég halt meg. Lenne néhány kérdésem, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Húgyhólyag gyulladása illetve homokosodása volt. Többször vittük orvoshoz kapott gyógyszert és úgy tűnt rendbe jött. Aztán hirtelen nagyon rosszul lett, alig birt menni. Elvittük orvoshoz katéterezni akarta volna, de annyira gyenge volt, hogy az injekciót se bírta. Katéterezésnél mindig kell altatni?Illetve, van egy másik cicám is. Együtt kerültek ide. Szükség lenne arra, hogy hozzunk egy másikat mellé? Aggódok, hogy nehogy neki is baja legyen a hirtelen egyedül léttől.

2018. aug. 8. 07:55
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Van esetleg valami tanácsotok, mivel tudnám elérni, hogy többet játszon? A napi testmozgása eddigmegvolt, mivel a másikkal elég sokat rohangáltak. Azóta nem nagyon tudom elérni, hogy egy kicsit is többet mozogjon. A madzsag is pár másodpercig érdekli, ahogy az eldobott alufólia is, nem tudom, hogy mit csináljak.
2018. aug. 10. 19:43
 12/13 anonim ***** válasza:
Mindenképp másik cica hozzá!
2018. aug. 20. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nálunk a macskám a chips miatt lett húgyköves. Nem a rendes, hanem az a kartonpapír állagú miatt. (Ne kérdezzétek, mindent megeszik.) Én miskolci vagyok, a népkerti klinikán ilyen spec száraz tápot vettünk neki, van külön ilyen esetekre specializált táp, de van fogyókúrára fogott, és frissen ivartalanított macskáknak is külön eledel. Sajnos nem tudom, az ország többi pontján hol lehet ilyet kapni. Talán Fressnapf-ban.
2019. jún. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!