Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit lehet tenni agresszív...

Mit lehet tenni agresszív feketerigó ellen?

Figyelt kérdés
Nagy fenyők vannak az udvarunkban, sosem volt egy madárral sem gond, aki ide fészket rakott de a mostani itt fészkelő pár hím tagja nagyon agresszív. Vegzálja a kutyát, a macskát és van hogy nekem is nekem akar repülni. Mit lehetne tenni? Nem akarom, hogy baja essen, de ha így folytatja, meg fogják fogni az állatok... :(
2019. ápr. 9. 14:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Meg kell tanítani az állatokat, hogy ne bántsák a madarakat.Madármentő családok kutyáinál macskáinál ez adott. TUdják, hogy sosem szabad mancsot emelni tollas lényre. De ezt sajnos kiskoruktól kell szoktatni, utána már nehezebb.
2019. ápr. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nekem egy 16 éves kutyám és 6 éves macskám van, úgyhogy erről már szerintem lekéstünk. :D
2019. ápr. 10. 23:04
 13/15 anonim ***** válasza:
Mindegyik faj ezt csinálja. Nálam két odú van kint a ház előtti fákon, az egyiken seregélyek, a másikon széncinegék vannak. Ha a seregély odú alá megyek, akkor az őrszem elkezd a szárnyával csapkodni, majd riasztó, kellemetlen hangokat kiabál. Ha a széncinege odúja alá megyek, az is elkezd bozsékolni. Ez természetes, egyrészt az utódokat védik, másrészt megvan a területük, amit védenek.
2019. máj. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Nikolett6 válasza:

Hát persze.. csak énekelnek 😅

Nálam szétszedik a mulcsot, de cukik nagyon.

2023. ápr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Buga válasza:
nálam mindent megesznek,most az epret pedig még zöld,meggyet nem is láttam tavaly ,és a füge is bánta.
máj. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!