Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A kecskepapagáj tényleg...

A kecskepapagáj tényleg ritkán él tovább 6-7 évnél tovább? Ezt hallottam, ez igaz? Nem éri meg a tizediket, mint pl. sok hullámos?

Figyelt kérdés

Kaptam 2 kecskét,

1 zöld tojó és egy sárga hím, Lórira és Flórira kereszteltem őket. Nagyon cukik, ujjamra, vállamra szállnak, Lóri már mondja is a nevét.



Előbb leírtam már, de a kis "uraság" a "feleségével" a gombokon való tipegéssel nemrég bezárta a Mozillát, így nem kicsit vagyok ideges, gépelhettem újra.


1 hete vannak nálam, mindent tudok róluk, felelősség az van dögivel, ne értsetek félre, nem pillanatnyi hóbort ez se nálam. Van 1 holland baknyulam is, Frédi, még nagyon fiatal, múlt hónapba hozták nekem(persze ivartalaníttatni fogom majd, ha felnő, h majd ne p sáljon oldalba mindent), és a madarak rászállnak gyakorta a hátára, hamar megszerették 1mást.



2019. jún. 7. 08:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
6-10 év náluk az átlag életkor.
2019. jún. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
OK, de már lepasszoltam őket, mert kaptam 2 hullámost(kék fiú és zöld lány, nemtom még mi legyen a nevük)és a 2 négyzetméteres kali nem lenne elég már 4 db madárnak, főleg, h a hulik szaporák nagyon, így összetömörülnének hamar, bár a kicsiket van kinek adnom, meg ismerek egy tenyésztőt is, aki befogadná őket, és stb, stb, stb. De sok volt ez a rizsa, amit idepakoltam!!! És még feleslegesen is írkáltam ezeket ide, mert nm tudtam, h névnapomra ketten is madarat adnak nekem...... A tenyésztőnek, Oszinak adtam a két kecskét, és most van 2 szelíd hullámosom, mostmár ők futkorásznak a billentyűzeten, és ideírnak minden furcsaságot "madárnyelven", alias teljesen értelmetlen szavakat, nem győzöm nyomni ellenük a backspace-t... Nagyon vicces madarak, és ne essék félreértés, felelős gazdi vok! Am nevezhetem őket is Lórinak meg Flórinak? Nem lenne gáz? Negatív komikat nem kérek!
2019. jún. 8. 10:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy nevezed el őket, ahogy akarod. :)
2019. jún. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!