Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ez mégis milyen poloska???...

Ez mégis milyen poloska??? Agyvérzést kapok gyerekek!!?!!

Figyelt kérdés
[link]
2021. jan. 2. 19:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
18%
A tudatlanság továbbra is pusztít hazánkban. "Jujj, láttam egy pár milliméteres rovart, mindjárt felfal". Idióta...
2021. jan. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
84%

6-os vagyok, volt olyan is, hogy ültem a gép előtt és egyszer csak éreztem, hogy neki repült az arcomnak, aztán ahogy elrepült volna, valahogy még elcsaptam kézzel, utána vagy negyed óráig fostam, hogy hol a fenébe van, mert nem találtam. :D

De végül hátán feküdt, kapirgált, megfogtam, aztán vittem kifele a jól megszokott módszerrel. Ez is november környékén volt, vagy október, nem tudom pontosan.

2021. jan. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
10%
Normális ember agyvérzés helyett fogja és kitessékeli a jószágot, aztán rákeres. A többiek agyvérzést kapnak, lefotózzák és gyk-ra töltögetik.
2021. jan. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
37%
Én megölöm, nem tessékelgetem sehova.
2021. jan. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
91%

Nyugati levéllábú poloska.


Ártalmatlan.... ők is tudnak bűzt ereszteni ha erősen fogja meg az ember de általában nem szoktak :)

2021. jan. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Amint megnéztem a képet nagyon megijedtem én is rettegek a rovaroktól(kivéve a Katica és a pillangó)

Ez egy vándor poloska alfaja lehet én sztem

2021. jan. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ennyi retardot, városi gyerek vagyok mégse szarom össze magam ha betéved egy fázós poloska, hogy utána a neten ríjjak az eseményről.
2021. jan. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!