Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mit tegyek a pókok ellen,...

Mit tegyek a pókok ellen, hogy éjszaka ne mászkáljanak az ágyban?

Figyelt kérdés
Egy régi téglaépítésű kertesházban lakunk, rendszeresen takarítunk mindenhol, de valahogy mindig előjönnek a pókok valahonnan. Napközben egy sincs, éjszaka bejönnek az ágyba és természtesen csak rajtam mászkálnak, mert sokáig szoktam nyomkodni a telefonom és imádják a képernyőt. Pedig már átállítottam hidegről melegre a fényt. A család teljesen hülyének néz már, hogy mindennap kilakoltat egy pók a helyemről, annyira félek tőlük. Mit tegyek?

2021. máj. 27. 00:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Plusz egy tipp: este ne nyomkodd a telefont sokáig, inkább nézz filmet, hogy a tévé vagy monitor fénye odacsalogassa őket. Esetleg kitehetsz nekik tőled távolabb valami dekorfényt.

Bár nem tudom, a pókok mennyire mennek a fények, ezt a te leírásod alapján mondom.

2021. máj. 27. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A pókok nem mennek a fényre. A rovarok amik fényre mennek azért mennek rá, mert este a hold alapján tájékozódnak és azt hiszik a mesterséges fényekre, hogy az a hold.


A legtöbb pók alapból nem igazán mozog, de ha igen akkor sem tájékozódik fény alapján.


Borsmentát szoktak ajánlani pókok ellen, ahogy vki korábban írta!


Amúgy meg jobban fél tőled a pók, mint te a póktól nem direkt támad meg, viszont elkapnak sok rosszabb rovart szóval a pókok nem rossz állatok.

2021. jún. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!