Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Szerintetek az lehetséges,...

Szerintetek az lehetséges, hogy ágyi poloska petét találok a takarómon közvetlenül?

Figyelt kérdés

2022. máj. 25. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon el vannak szaporodva, lehetséges. Nálunk a steppelt takaró/párna varrásaiba motyóztak bele.
2022. máj. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy éjjelente, volt olyan, hogy arra keltem fel az elmúlt hétben, hogy megcsípett valami, utána olvasgattam és az ágyi poloska csípésére nem feltétlen kel fel az ember, csak reggel érzi meg..
2022. máj. 25. 21:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Hat en felkeltem ejjel arra, hogy baromira viszketek. Es akkor meg nem tudtam, hogy agyipoloskarol van szo, de sajnos par nap mulva kiderult, hogy az.
2022. máj. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Magad nem fogsz boldogulni az írtasával .Borzasztóan szaporodnak . Sürgősen hívd a

" Poloska kommandó " nevű céget , mert ők 100% megbízhatósággal dolgoznak . Ha a településeden nem dolgoznak , biztos adnak tanácsot .

2022. máj. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

beszéltem én is velük, és egy másik céggel is, azt mondták, hogy nem feltétlen tudják így képről beazonosítani, egyik azt állította, hogy nem gondolja, hogy az lenne...

úgy vagyok vele, hogy egy szemlét megér.

2022. máj. 25. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!