Milyen pók ez?

Figyelt kérdés
Ráugrott a hátamra a kis aranyos

2022. aug. 20. 01:06
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
83%
Arachnophobiás vagyok. A látványtól is meghalok. Nem hogy ha rám ugrana! A megyéből is elköltöznék kb, miután rádöntöttem az egész házat. 🤣
2022. aug. 20. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
34%
Melyik városban van ilyen? Közelébe se megyek! 🙄
2022. aug. 20. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
61%
" házi zugpók háló nélkül is képes vadászni. Az ember elől elfut, de ha nincs kiút, akkor harap. A harapása nem fájdalmas, az emberre nézve nem veszélyes."
2022. aug. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom... Most keltem fel, álmosan néztem fel a gyakorira. Már nem vagyok álmos...
2022. aug. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
73%

Nagy zugpók hímje lesz ez...

Tök ártalmatlan félős pók.


Mellesleg a pók nem harap hanem mar.

De tőle nem kell félni, szerintem nem tudja átszúrni az emberi bőrt.

2022. aug. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

#11:

Ausztráliában élnek rokonaim, a házuk ráadásul nem messze egy erdőtöl...


Egyszer arra mentek be a ház egyik szobájba, hogy egy felnőtt pók a kicsinyeivel beköltözött.


A nagyot rendesen lapáton kellett kivinni, akkora volt. Fotón mutatták, a lábai végeivel átérte a lapát széleit. Igaz Ők ezt már megszokták, eszükbe se jutna agyoncsapni. Bár mondjuk ez nekik is rekordméret volt.. :)



Mondjuk én meg USA-ban (Florida) lattam csótányt a hotelszobában. Nem hittem el hogy ekkora létezhet. Rátaposni sem mertem, mert éreztem, hogy durván ropogna a papucs talpa alatt.. Brrrr....


De akkora volt, hogy egy pohárral is ugyeskedni kellett hogy ráborítsam, hogy precízen aláférjen. Főleg hogy még szalad is :D... Egyébként tök olyan volt mint az itthoni "picik", csak vagy 20x nagyobb, volt vagy 3 centi csak a teste. :D


Szóval nálunk azért nem kel panaszkodni, csak pöttöm rovarok vannak ezekhez képest... :D

2022. aug. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
0%

6-os vagyok

Mi a baj a válaszommal? A pók nem gonosz, nem kell bántani. Vagy az van, hogy akik lepontozták a válaszomat, azok humortalan barbárok?

2022. aug. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
49%

Naja...


Nálunk minden rovar kicsi, nem tudom, hogy a fenébe lehet félni egy póktól vagy egy egértől...

Tök ártalmatlan élőlények :D


Én az emberen kívül semmitől sem félek, egyetlen állattól sem.

2022. aug. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
29%
Fejezzétek már be ezt a rovarozást! A pók NEM rovar! A rovarnak hat lába, feje, tora és potroha van, a póknak nyolc lába, fejtora és potroha van. A pók ízeltlábú, a rovar is ízeltlábú, de a pók pókszabású, a rovar meg rovar. Fogjátok már fel, hogy a pók NEM rovar!
2022. aug. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
80%

"A rovarnak hat lába, feje, tora és potroha van"


Biztos vagy Te ebben? :D

A legtöbb lepkének csak 4 lába van mégis rovar ;)

Bár tény, hogy a Hexapodák altörzsbe tartoznak.

2022. aug. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!