Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » A pókoknál van visszataszítóbb...

A pókoknál van visszataszítóbb, undorítóbb, ellenszenvesebb életforma az univerzumban?

Figyelt kérdés
most csaptam le egy példányt a falon aztán lehúztam a wcn. és még ki tudja hogy van még-e a szobámban, fúj még a gondolatától is kiráz a hideg

2023. máj. 16. 01:01
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
78%
Van: az ember. nagyüzemben öl más életformákat, vagy kínozza halára kísérlet címén: szórakozásból öl, miközben szarrá szennyezi a saját élőhelyét. Közben meg ártalmatlan lényektől retteg ahelyett hogy tükörbe nézne. Szörnyű lény ami kb olyan mint egy rákos daganat: túlszaporodova felfal, elpusztít mindet, akkor is ha ő maga is beledöglik, pedig elvileg intelligens faj...
2023. máj. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
75%
politikus
2023. máj. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 Kitana. ***** válasza:
75%
Ja, nekem a lódarazsakkal és a poloskákkal van komoly beefem, a pókok nem olyan vészesek, de inkább velük sem akarok találkozni.
2023. máj. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
63%
Igen, van. A gyakoris kérdező. Ilyen visszataszító és undorító létformával korábban soha sehol nem találkoztam.
2023. máj. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
xdd
2023. máj. 16. 02:09
 6/34 A kérdező kommentje:
az erdőben nem ölném meg a pókokat. de én oda nem megyek, a nyolclábú féreg se jöjjön a lakásba
2023. máj. 16. 02:10
 7/34 anonim ***** válasza:
83%

A pók egy nagyon hasznos állat, megfogja neked a szobában a hálójával a bosszantó repülő rovarokat. De te még ezt sem bírod felfogni, és megölöd a pókot, mert nem tetszik a kinézete.

Lehet levonni a következtetést, hogy melyik az undorítóbb létforma.

2023. máj. 16. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim válasza:
81%

Szerintem kifejezetten szép állatok, nyugalmat, harmóniát sugároz, ahogy minden irányba széttartanak a lábai, közben meg ő maga ott van középen békésen. A polip is részben emiatt jópofa.

Magyarországon nincs is súlyosan mérgező belőlük, meg nagy, szőrös sem, szóval nem értem, mi ez az ellenszenv irántuk. Mellesleg rengeteg kártevőt pusztítanak el, szóval emberi szemszögből hasznosak is.

Nekem az az ellenszenves, aki pusztán a saját kedve szerint (szóval nem megenni és nem is önvédelemből) öl meg állatokat. Igen, a pókok lecsapdosása is ide tartozik, akkor is, ha visongva ordítozik közben az illető, csak mert szerencsétlen póknak 8 lába van, nem 6 (mivel ugye a hatlábú rovar az már nem ijesztő - fkk logic)

2023. máj. 16. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
48%

Hogyne lenne. Én Japánban élek, itt ilyenek is bejönnek néha a házba:


[link]

2023. máj. 16. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
58%

Hány embert ölnek meg a pókok?

Hány embert ölnek meg az emberek?

2023. máj. 16. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!